Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce bu 3 araçtan hangisi arabalara sulanmayın bozuşuruz özellikle ibizaya

abi neden 1.9 ya da 2.0? araçların üçününde silindir hacmi çok büyük.yani şu an Türkiye şartlarında akaryakıt çok pahalı olduğu için ben üçünüde tercih etmezdim.ben olsam 2007-2008 1.4 tdi stylance ibiza düşünürdüm.ama tabikide zevk sizin.

bende hiç sevmiyorum =) ama görüntü motor açısından alınabilitesi var diye düşünüyorum tercihimide ibizadan yana tutuyorum bizim semttenmş araç=)

ibiza hoş ilk tercihim ondan yana..leon bu ilandaki yada başka da olabilir bilmiyorum..
bundan önce de leonum vardı...ibizadan aynı dengeyi bulabilitmiyim bilmiyorum..
zaten almadan önce binmem lazım..140 -150 ye çıkmam lazım..eğer hızı hissedersem almam..leonda 150-160 giderken hiç hissedilmiyordu hız..
leonu o yüzden istiyorum

abi neden 1.9 ya da 2.0? araçların üçününde silindir hacmi çok büyük.yani şu an Türkiye şartlarında akaryakıt çok pahalı olduğu için ben üçünüde tercih etmezdim.ben olsam 2007-2008 1.4 tdi stylance ibiza düşünürdüm.ama tabikide zevk sizin.

onlar 3 silindir...dizelin sesini pek sevmiyorum..ama o 3 silindirin sesi fena..2.0 leona bindim güzeldi..bayağı beğendim..bi de ben eski kafalıyım..uzun yol yapıyorum kafamdan küçük motor uzun yolda şişer mantığını atamadım..eskiden şişiyordu yeni teknoloji böyle mi değil mi bilmiyorum..
opeller 1.3 onunda farkındayım..sadece görüntüleri hoşuma gitti

[

onlar 3 silindir...dizelin sesini pek sevmiyorum..ama o 3 silindirin sesi fena..2.0 leona bindim güzeldi..bayağı beğendim..bi de ben eski kafalıyım..uzun yol yapıyorum kafamdan küçük motor uzun yolda şişer mantığını atamadım..eskiden şişiyordu yeni teknoloji böyle mi değil mi bilmiyorum..
opeller 1.3 onunda farkındayım..sadece görüntüleri hoşuma gitti[/QUOTE]
abi zaten bende dizel taraftarı değilim.benim araba ibiza 1.4 4 silindir benzin ve lpgli.araçtan memnnum.ama tabikide leondaki hazı alamazsınız ibizada.opeli tercih etmiyorum bende.

Varol abi sende al benim gibi bir tane 150 lik 1.9 tdi toledo. hem konfor, hem güç, hem ekonomi.

Ibiza derim Varol abim..

not: arabalara sulanmadım söylediğin gibi bozuşmayalım.. :D :D

Geri
Üst Alt