Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce Alınır mı?

Seat piyasası gerçekten satanı hiçbir zaman zarar ettirmeyen tek marka, bu araç için eğer temiz ise ve 6.000 tl sıfırından düşükse alınabilir tabi bende seat ibiza referance vardı 2010 model, 26.700 e almıştım 2010 yılında, 2015 te 29.300 e sattım ve sıfırı 35.000 idi..

Şimdide leon fr aldım sıfır 62.500 e almıştım şu anda bakıyorum ikinci el piyasasına 69.000 - 70.000 arası gidiyor ikinci elleri, seat müthiş bir marka bu açıdan hatta ve hatta sırf bu özelliğinden kaç tane arkadaşım sayemde seat çı oldu :))

Bilgi için teşekkürler . Umarım benide yanıltmaz :)
[doublepost=1443422800,1443422721][/doublepost]
Şahsi düşüncem o meblağı gözden çıkardıktan sonra sıfır alıp kafam rahat binerim. 6bin lira evet az değil ama ikinci elden ağzı yanmış biri olarak sıfır aracı alıp ilk binicisi olmak daha makul geliyor bana şahsen

mars gezegeninden Tapatalk vesilesi ile vusûl ettirildi.

Aracı bilmesem sizin gibi düşünürdüm. Ancak bildiğim bir araç. Bu yüzden 6.000 TL benim için ciddi bir rakam. 45.000 civarlarında bir araç bakıyordum. Astra J almayı düşünüyordum. Ancak model ve yakıt bakımından bu araçta karar kıldım.

Bence 2,3 bayi arayarak kesin alıcam şeklinde konuşarak hatta giderek fiyat alın. Bakmayın siz listelere. İşlerine geldimi 2bin 3 bin daha düşüğe veriyorlar. Hatta aceleniz yoksa 2 ay daha bekleyip kasım sonu aralık gibi ellerindeki kotayı doldurmak ve bitirmek için daha da fiyatı düşürebilirler.
Evet 6 bin az rakam değil ama yinede araştırma yaparak karar vermek lazım.

Bence 2,3 bayi arayarak kesin alıcam şeklinde konuşarak hatta giderek fiyat alın. Bakmayın siz listelere. İşlerine geldimi 2bin 3 bin daha düşüğe veriyorlar. Hatta aceleniz yoksa 2 ay daha bekleyip kasım sonu aralık gibi ellerindeki kotayı doldurmak ve bitirmek için daha da fiyatı düşürebilirler.

Uzun uzun pazarlık sonucu Doğuş 56.100 , Avok en son 55.850 Fiyat verdi. Ancak dediğim gibi 45.000 gibi planladığım bir bütçem vardı. Limitleri aşmış bulunuyorum :) LED paket bulursam satarken de bir etkisi olacağı için 2-3 bin TL borç bulablirim. Ancak normal Paket için max. fiyattayım.

Hocam düşmüyor bu seat bayileri. Ya da ben zamanında pek düşüremedim.
Almazsan alma ayağındalar. Zaten indirimli satıyoruz felan diyorlar sözde.
Bi daha sıfır alacak olsam kesinlikle başka markalara bakacağım.
Kia olur, hydai olur mazda olur...

Hocam düşmüyor bu seat bayileri. Ya da ben zamanında pek düşüremedim.
Almazsan alma ayağındalar. Zaten indirimli satıyoruz felan diyorlar sözde.
Bi daha sıfır alacak olsam kesinlikle başka markalara bakacağım.
Kia olur, hydai olur mazda olur...
Valla passat alacakken bana da öyle yaptılar. Çok ta tınnn yani. Para benim keyif benim. Kendileri bilir.
Bak şimdide yaptıkları acı acı çıkıyor. Daha da çıksın. .. batsın umrumda olmaz

al gitsin arabada kurtulsun sende :)
[doublepost=1443426951,1443426506][/doublepost]
Arkadaşlar herkese öncelikle iyi bayramlar. Aşağıdaki linkte bulunan araç arkadaşımın 50.000 TL'ye anlaştık sayılır.

Sizce alınırmı ? Fiyat nasıl ? Leon un piyasasını tam olarak bilmiyorum. Fikirlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Seat Leon 1.2 TSI Style 2014 Model 53.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 224022396
2012 fr leon var 51 bin liraya.. :) feyste ıkıncı el grubumuzda :)

Sifir al kafan rahat bin derim ben 5-6 bin az para degil ama en azindan kafa rahat

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiç düşünmeden alinir..vurugu ezigi yoksa...

Geri
Üst Alt