• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sitede Kişi Etiketlerken Alınan Hata.

LKTN

Kayıtlı Üye
Merhaba. Yazılara @ ile kullanıcı etiketlerken site sunucusu hata veriyor. Sunucuda bir hata oluştu mesajı alıyorum ve kişileri etiketleyemiyorum. Sürekli olmuyor. Ancak çoğunlukla bu hatayı veriyor. Benden kaynaklı bir sorun mu bilmiyorum. Ancak kontrol edilirse sevinirim :)

PATRON

Administrator
Merhaba. Yazılara @ ile kullanıcı etiketlerken site sunucusu hata veriyor. Sunucuda bir hata oluştu mesajı alıyorum ve kişileri etiketleyemiyorum. Sürekli olmuyor. Ancak çoğunlukla bu hatayı veriyor. Benden kaynaklı bir sorun mu bilmiyorum. Ancak kontrol edilirse sevinirim :)
Hatayı yapımcıya bildirdim benim yaptıklarım hatayı gidermedi maalesef. En kısa sürede düzeltirler inşallah.
Etiketleyip konu açarken alınan hata bu. Geçici çözüm ise etiketlemeden konu açıp, konuyu düzeltip etiket girmek.
İlginiz için teşekkürler :)

LKTN

Kayıtlı Üye
Hatayı yapımcıya bildirdim benim yaptıklarım hatayı gidermedi maalesef. En kısa sürede düzeltirler inşallah.
Etiketleyip konu açarken alınan hata bu. Geçici çözüm ise etiketlemeden konu açıp, konuyu düzeltip etiket girmek.
İlginiz için teşekkürler :)
Rica ederim. İnşallah sonuca bağlanır. Sizin dediğiniz yolu denediğimde de yine aynı şekilde hata alıyorum. Sanırım sitede kullanılan bir eklenti ya da veritabanındaki izinlerden kaynaklı bir sorun. Üyeler kısmının MySQL yetkisi kapalı gibi.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Açılan konuyun altına cevap olarak etiket yaparsanız sorun olmuyor birde öyle deneyin @LKTN

Üst Alt