Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sis farlarına beyaz led önerisi

Aracımda Multimex 6000 kelvin sis ledi takılı dönüş farlarında vs çok şükür bir sorun yaşamadım.
Beyazlık da on numara.
Arkadaşımın arabasına ise Space 6000 k taktık arkası soğutuculu olan.. onda da bir sorun yaşamadık.
Bu iki markayı tavsiye ederim kullanan biri olarak.

r3 led kullanıyorum, 9600lm püsküllü soğutma.. memnunum

>>>link:H8 LED

not: h11 seçiniz...
[doublepost=1488988360,1488987088][/doublepost]Ekran Alıntısı.JPG

Arkadaşlar bende yeni konu açıp çöplük yapmak istemedim.. Benim i30 içinde uzunlar sarı pek memnun değilim göstermiyor, getz bile bundan daha güzeldi, ben markasını da bilmiyorum. h7 mi 3 4 ne ise ondanda pek anlamıyorum bana da yardımcı olurmusunuz...

Senin konu altında yorum yazdığım için özür dilerim.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Urun guzele benziyor. Ama ledlerle renk konusunda uyum saglarmi acaba.
renk 6000k beyaz... orjinal far ledleri ile uyum sağlar..
[doublepost=1489004054,1489003986][/doublepost]
Arkadaşlar bende yeni konu açıp çöplük yapmak istemedim.. Benim i30 içinde uzunlar sarı pek memnun değilim göstermiyor, getz bile bundan daha güzeldi, ben markasını da bilmiyorum. h7 mi 3 4 ne ise ondanda pek anlamıyorum bana da yardımcı olurmusunuz...

Senin konu altında yorum yazdığım için özür dilerim.

Adem @AdeM59 i30 farları hakkında bilgin varmı?

R3 led görüntüsü gayet iyi siz kullanici olarak memnunum demişsiniz montaj sök tak şeklinde mi?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt