Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sis farlarına beyaz led önerisi

akyldz53

Kayıtlı Üye
Meshur yurtdisi sitesinde envayi cesit led mevcut. Kafam cok karisik. Oncelikle farlarla renk tonunun birebir uyumlu olmasini ve ayni zamanda kaliteli bir urun olmasini istiyorum. Fiyati onemli degil. 50$ civari puskullu modelleri onerenler var fakat renk tonunu bilmedigim icin siparis veremiyorum. Sizden yardim bekliyorum bu konuda. Ozellikle alip kullanan uyelerden.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
1 takım 40 W 5000LM H11 LED Far Kiti Araba Sürüş Lambası Ampüller 6000 K Beyaz H7 H8 H11 9005 9006
1set 40W 5000LM H11 LED Headlight Kit Car Driving Lamp Bulbs 6000K White H7 H8 H11 9005 9006-in Headlight Bulbs from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group
(from AliExpress Android)

Daha önce bu ürünü tavsiye eden olmuştu, favorilere eklemiştim. Ama almadım kullanmadım yorum yapamayacağım.
Benim bahsettigim urun de bu. Arkasi puskullu olan. Keske farlarla renk uyumunu gorebilseydik. Birde arkasindaki puskuller ne ise yariyor onu cozemedim.

Soğumasını sağlamak amaçlı o püsküller.Uzunlarima bende AliExpress ten almıştım 9000Lm.Kisa ve sislerimde niken var faninin sesli çalıştığı doğru ama pir pir etme diye bir sorun yok renk tonuda gayet güzel nikenlerin.

Soğumasını sağlamak amaçlı o püsküller.Uzunlarima bende AliExpress ten almıştım 9000Lm.Kisa ve sislerimde niken var faninin sesli çalıştığı doğru ama pir pir etme diye bir sorun yok renk tonuda gayet güzel nikenlerin.
Puskuller donuyormu?

Hayır puskulluler dönmüyor.Puskullerden ısıyı atiyormus.Yalniz fanli modellerden alırsan sol sis farının arkasında cam suyu haznesi var arka kısmı uzun olan modellerden alma.

Geri
Üst Alt