Sinyalleri parklara bağlama sorunu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Sinyalleri parklara bağlama sorunu

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında Leonist tarafından paylaşıldı.

1. Leonist

Leonist
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Osram marka çift duylu turuncu ampul aldım. Ön sinyalleri parklara bağlatacağım. İki sorum var;

1- Motor arıza uyarısı verir mi? Verirse ne yapmak lazım, servise idip sildirebilir miyiz ve servis bunun için ne ücret alır?

2- Çamurluk sinyallerini de parklara bağlatmak istiyorum, parklar açıkken sürekli yanacak ama sinyal verince yanıp sönecek. Bunun için nasıl bir ampul almalıyım?

2. GeniuS

GeniuS
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    299
    Ödül Puanları:
    63
    hıc bır sıkıntı olmaz merak etmegın ama park ampul yerındekı ampulu cıkartılmalısınız yoksa ampul yanar dırek soner sıkıntı yapar orada ıc bır amppul olmamalı yandakı sınyalleri direk baglayamazsınız? nedenide oraya direk hat cekmenız gereklı ve cok sık durmuyor ben cok yaptım ve ıptal ettırdı genelde butun musterıler ama gende baglagım dersenız onuda detaylı bır sekılde yazarım iyi calsımalar kolay gelsın

Leonist, 06 levent 534 ve kfy bunu beğendi.
  3. Leonist

Leonist
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Nasıl yani ben şimdi normal park ampulleri ile beraber bu aldığım turuncu sinyal ampullerinin de sürekli yanmasını bekliyordum. Sinyal verince yanıp sönecek, onun dışında hep yanacak. Parkları kapatınca en baştaki orjinal haline geri dönecek herşey.

Park ampullerini söktürürsem sadece turuncu sinyaller mi yanacak yani?

4. ilkerbilim

ilkerbilim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    63
    Yan sinyaller hoş durmuyor. Yaptırıp sinyal yuvasını eriten de görmüştüm. İlla yapmak istiyorsanız vagcom ile yapabilirsiniz. Hat çekmeye gerek yok.

5. taniverson

taniverson
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    43
    amerikan park modülleri var benim arkadaşım getirti netten 40 tlye aç kapalı ve ışık gücünün ayarı mevcut parlaklığını açıp kapayabiliyorsun yuvayı eritmemesi için bir numaralı parça onu tak derim ve sinyyallerde iptal olmuyor bu aparatla...

Sayfayı Paylaş