Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sinyal

aybars mrb, resim var mı ?

mg0086.jpg
[/URL][/IMG]

resmi küçükltemedim kusura bakmayın..geceleri çok daha güzel görünüyor aslında.park tarafı tupturuncu oluyor..

ps: resim de nostalji oldu..(ömercan muratcan batu ve ben :) )

mg0086.jpg
[/URL][/IMG]

resmi küçükltemedim kusura bakmayın..geceleri çok daha güzel görünüyor aslında.park tarafı tupturuncu oluyor..

ps: resim de nostalji oldu..(ömercan muratcan batu ve ben :) )

saol kardeşim güzel görüyor.ben bu turunculardan sinyallere istiyorum,parkları da beyaz yada mavi led

mavi led değil 4 noktalı led var dursun da onlar mükemmel :D benim fardada mevcut çok memnunum

ben geçenlerde Vag-Com la yaptırdım. Elektrik kablosuna vs gerek kalmıyor. 2008 öncesi leonların özelliklerinde bu varmış. Farları açınca parklarla birlikte yanıyordu. Hata ışığın kuvvetini bile ayarlayabiliyosunuz. Ben max. da yaktım. park ampullerini de çıkarıp duya ters taktım. Sadece sinyaller yanıyor artık:) bir de önümüzdeki haftalarda mini cooper dodiklerinden takıcam:)

ben geçenlerde Vag-Com la yaptırdım. Elektrik kablosuna vs gerek kalmıyor. 2008 öncesi leonların özelliklerinde bu varmış. Farları açınca parklarla birlikte yanıyordu. Hata ışığın kuvvetini bile ayarlayabiliyosunuz. Ben max. da yaktım. park ampullerini de çıkarıp duya ters taktım. Sadece sinyaller yanıyor artık:) bir de önümüzdeki haftalarda mini cooper dodiklerinden takıcam:)

2008 öncesi leonlara oluyorsa makyajlılara da olur tahminimce nasıl yapılıyor öğrenebildiniz mi bi kaç günlüğüne Vag-Com kablom var nasıl yapıldığını öğrenebiliseniz bende yapayım

evet bu konuyu bende araştırdım ama maalesef vag com da yerini bulamadım benim ayrı bir düşüncem var bizde bi-xenon olduğu için ayrıca gündüz farları var onlara takabilirmiyim ona bakcam çünkü o zaman içeriden acıp kapatılabiliyor menuden

Geri
Üst Alt