Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Simoniz Fix It Pro bileniniz varmı?

Konu, 'Sohbet' kısmında kaan33 tarafından paylaşıldı.

1. kaan33

kaan33 SCW Üyesi

169
    1
    16
  2. Canede

Canede SCW Üyesi

199
    1
    18
    bunu bende merak ediyorum. Artık tv de hergün çıkıyor. Tvde fiyatlar çok fazla internette çok fazla fiyat alternatifi var

3. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Yıkamacıda gördüm bundan, kendi kullanıyodu işe yarıyo dedi ama ne kadar doğrudur bilemem.

4. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Bu nasıl gideriyoki anlamış değilim...

5. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    güzelmiş bayada adam çiziyor sonra kalemle üzerinden geçiyor. ama mavide iz kaldı digerlerinde kalmadı onu anlamadım...

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bu nası bişi yahu..

7. Canede

Canede SCW Üyesi

199
    1
    18
    kalem boyası güneşle reaksiyon görmesi gerekiyormuş yani güneş activator olarak kullanılıyor. o yüzden mavide iz kalması normal gibi henüz güneş görmedi. 1 - 48 arasında kesin sonuç alınıyormuş. eğer gerçekten işe yarıyorsa süper olacak

8. kaan33

kaan33 SCW Üyesi

169
    1
    16
    sağda solda duyduğum bilgilerle bir kaç yıkama sonra çizikler belli oluyormuş. Bende kalemi kullandıktan sonra cila yapsak daha iyi mi olur ? Alacak olunursa ebayda çok ucuz

9. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    ben de araştırdım çizikleri tam kapatabiliyormuş kimi kapattıklarındada soluk bir iz bırakıyormuş gittigidyorda satıcının yorumları bunu gösteriyor ya orjinal satmıyor yada videodaki gibi değil ama 1 tane alıp deneyecem ebaydan ayarlayabilirsem...

10. muratcantona

muratcantona SCW Üyesi

973
    1
    18
    simoniz iyi bi firma iyi bir markadır bayada kalitelidir fakat benım gordugum bu urunun ıse yaramadıgını soluyorlar daha dogrusu cok derın cızıkler degılde tırnak takılmayan

Sayfayı Paylaş