Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek

Tavsiyeniz üzerine ben de bosch aerotwin aldım silecek sepetinden. Cidden orjinalinden daha iyi, sessiz :)

Silecek sepetinden geçen hafta bende Leon'um için 19 liralık muz silecek aldım. Eski orjinal silecekler dehşet ses çıkarıp, ön cam yüzeyinde atlamalar yapıyordu. 19 liraya aldığım muz silecekte tık ses yok. Yağ gibi akıyor, damla dahi bırakmıyor. Ucuz aldığım için tereddütteydim ama performansı beni fazlasıyla memnun etti. Belki aerotwin kadar uzun ömürlü olmayabilir ama bu kışı ve ilkbaharı rahat çıkaracağından eminim. Web sitelerinden saat 17:25 sipariş vermeme rağmen hemen kargo yaptılar. Üstelik ücretsiz kargo ile. Ertesi günü kapımdaydı. Sitenin bir çalışanı değilim, övgüyü hakettikleri için yazıyorum :)

Geri
Üst Alt