Silecek Problemi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Silecek Problemi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında ekarakurt tarafından paylaşıldı.

1. ekarakurt

ekarakurt
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle bazı özel nedenlerden dolayı elimde olmadan uzun süredir aranızda olamadığım için özür diler affınıza sığınırım :(
    Benim araçta bir problem var servise gitmeden önce sizden bilgi alayım dedim. Aracımın silecekleri araç dururken çalışmıyor. yürümeye başlayınca çalışıyor durduğum anda silecekler de duruyor hemde olduğu yerde. Ayrıca cam suyu pompası da çalışmıyor. Sebebi sizce ne olabilir daha önce böyle bir problem yaşayan arkadaşımız var mı?
    Herkeste şimdiden çook teşekkürler..

2. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Çok enteresan bi problem :confused:
    Benim aklıma şarj dinamosu geldi ama diğer aksamların elektrik çekmesinde de problem olurdu. Bu yüzden tam olarak bilemicem.

3. PATRON

PATRON
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    2.568
    Ödül Puanları:
    113
    bende aynı düşüncedeyim ama çok enteresan ilk defa böyle birşey duyuyorum...

4. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    auto'dayken yağmur az yağar halde araç dururken genelde silmez hareket edince siler..yağmur iyi yağarken dururken de çalışır..
    su sıkmıyo derken de ses de mi gelmiyo..ses bile gelmiyosa nası bi sistemi var bilmiyorum ama bozulmuştur..

5. ekarakurt

ekarakurt
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    yok yiğit yağmur çok yağsa da çalışmıyor. Diyelimki çok yağmurlu havada giderken kırmızı ışıkta durdum sileceklerde olduğu yerde camın ortasında bile olsa pat diye duruyor yeşil yandığında yürüdüğümde bir kaç saniye sonra silecekler de çalışıyor. Su pompasından seste gelmiyor

6. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    camın ortasında duruyosa zaten %100 arıza vardır..hiç bi şartta öyle durmaması gerekiyo..
    acilen gösterilmesi lazım arabanın.. :( :(

Sayfayı Paylaş