Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sıfır Far Buğu Problemi

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında platinne tarafından paylaşıldı.

1. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Nasıl bir araba aldığımı hala anlayamamış olmakla birlikte kendilerine amerikan park haricinde hiç bir müdahalede bulunulmamış sağ sol farlarım ciddi anlamda buğu yapıyor. Arabayı vurmadım, sürtmedim, takmadım. Hiç bir şey yok. En son buğu yaptığında kapağını çıkarttım geçti ama bugün komple buğu içinde görünce neye uğradığımı şaşırdım. Sıfır farlarda bu şekilde buğu problemi yaşayanlar oldu mu aranızda acaba?

2. alizan

alizan SCW Üyesi

36
    3
    8
    bende de oluyor ya o xenon taktırdım ondan diyorum ama kapagını kac kere kontrol ettirdim kenarlarını slikonla kapattırdım ama yinede oluyor

3. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    plastik farda buhar olabiliyor, farı yakınca 5 dak da gitmez ise asıl srun burada.

4. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    olm arkasındaki kapağı niye çıkartıyosun :)
    servise götür hava kanallarını açsınlar..
    normal şeyler bunlar Çağlar abinin dediği gibi far ısısıyla götürür onu

5. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    1 saatte geldim Sarıyer'den Bostancı'ya. O sürenin sonunda hala buğu vardı alt kısımlarda. Sinyalin orada köşede oluyordu ama bu sefer alt taraf komple buğuydu.. Servise sol ayna motorum bozuk onun için uğrayacağım zaten. Garantiden değişecekti. Bir öğrenelim bakalım..

O değil de böyle böyle 6 farklı arıza çıkacak garantilik, ben yeni araba isteyeceğim :D

6. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    yavrum aynı arıza 6 kere tekrarlanır ve giderilemezse öyle bir durum var.. :)

7. GeniuS

GeniuS SCW Üyesi

793
    297
    63
    seat kıronik sorunlarından bırıı cagrı eger genede gıtmez ıse bı geldginde hatılat bakalım kardesim

8. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Otomobilin yolda seyretmesine mani olacak aynı arızanın 4 defa tekrarlanması durumunda, ancak tüketici haklarınıa gidilebilir, 4 far değişimi ile oto değiştirmezler mesela. Hakem heyeti bile tayin etmezler.

9. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    bn aldım 2.gunu heryer buhardı :)

10. ugurcoskun28

ugurcoskun28 SCW Üyesi

493
    92
    28
    hava kanallarını genişlet ekstradan 2 delik daha açtır.süngerle kapat.düzelir.süngerin amacı toz girmemesi...

Sayfayı Paylaş