Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır aracımdan gelen sesler... .

Alp kırmızı aslanımın kulağını kestiler diye 3 gün uyuyamadı...Ne işin var yağmurlu günde araba yıkamaya gidersin ki.! Çöllü bu dururmu 8 servisin boyanacak değişecek dediği çamurluğu boyasız macunsuz hallettirdi de rahatladı Gardaşım...@Çöllü

:D
Aynen Gardaş.. Sagolsun Mustafa Usta Kurtardı beni o durumdan.. Arabamın Orijinalliğide Bozulmamış Oldu Bu sayede :eek:key:

Benim arac 1600kmde ve neredeyse tum kapilardan gicirti gelmeye basladi dun erzuruma giderken basladi toplam 400km yol yaptim geldim az once tekrar surdum gicir gicir sofor kapisi haric ses geliyor ne yapmaliyim

Ben de 2700 km'yi devirdim Allaha şükür gıcırtı, lıkırtı, tıkırtı hiçbişi yok. Hatta ev iş arası gittiğim yerde yaklaşık 700 mt falan bozuk kilit taşlı yok var. Ona rağmen sorunsuz şu an.

Ben de 2700 km'yi devirdim Allaha şükür gıcırtı, lıkırtı, tıkırtı hiçbişi yok. Hatta ev iş arası gittiğim yerde yaklaşık 700 mt falan bozuk kilit taşlı yok var. Ona rağmen sorunsuz şu an.
Abi geçen gün komşu bindi arabaya passat düşünüyordum vazgeçtim leon alıcam diyo 'pek arabadan anlamıyor şekilci yaklaştı olaya' seninkinin sessizliği olsa ne derdi bilemiyorum.. yaza bende kısmetse davlumbaz ve davlumbaz altına aynı işlemleri uyguluyorum tam bir sükunet içerisinde kullanıcam arabayı..

Gerçi benim yaptığım izolasyonla birlikte yeni takdırdığım 2012 RCD510'un hıza göre ses adaptasyonu birleşince araba banda passat gibi geliyor ama genede izolasyon olmazsa olmazım :eek:key:

Abi geçen gün komşu bindi arabaya passat düşünüyordum vazgeçtim leon alıcam diyo 'pek arabadan anlamıyor şekilci yaklaştı olaya' seninkinin sessizliği olsa ne derdi bilemiyorum.. yaza bende kısmetse davlumbaz ve davlumbaz altına aynı işlemleri uyguluyorum tam bir sükunet içerisinde kullanıcam arabayı..

Gerçi benim yaptığım izolasyonla birlikte yeni takdırdığım 2012 RCD510'un hıza göre ses adaptasyonu birleşince araba banda passat gibi geliyor ama genede izolasyon olmazsa olmazım :eek:key:

Bana azıcık müsaade et, yazısını yazıyorum şu an. Anladın sanırım ;)

Benimki 4500 oldu hiç bi gıcırtı yok öyle ama yol sesi yada alt aksam olmasın o Korhan belki souktan yapıyordur ama öyle heryerden gıcırtı geliyor denecek kadar olmamalı.. bi baktır rahatsız edici boyuttaysa servise.. :eek:key:

rahatsız edici ya.. dün soğuktu ama kapıların oralardan geliyor muhtemelen kapıların oradaki fitillerden...

abi allah bozmasın benimkide öyleydi ama mıcırlı asfaltlar oluyor ya orada 80 ile giderken ses gelmeye başladı en sonunda da dün 15-20 ile giderken tümsek atlamalarında yavaşlamama rağmen gıcır gıcır ses geliyor hava ise 11 derece ile 0 derece aralarındaydı.. acaba soğuktan mı desem..
bi de sevisi arasam mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Leon'a özgü bir sorun değil bence. Babamın Jetta'sını kullandığımda da bazı plastik aksamlardan ses geldiğini duymuştum.
Yani sonuçta daha kaliteli deniyor Seat'a göre. Arkadaşımın 2012 BMW 520d sinde bile yukarda
bahsedildiği gibi gösterge panelinden gıcırtı geliyordu bazen :)

Plastik aksamdaki gıcırtılar için Würth 'ün silikon sprey ini öneririm
SILIKON SPREY 500ML. - Wrth Trkiye - Profesyonel Montaj
Bununla babamın Jetta'sındaki ve eski aracım Cordobanın kol dayama bölümünden gelen seslerden kurtulmuştum.

burada belirtilen spreyden mi kullansam??

abi allah bozmasın benimkide öyleydi ama mıcırlı asfaltlar oluyor ya orada 80 ile giderken ses gelmeye başladı en sonunda da dün 15-20 ile giderken tümsek atlamalarında yavaşlamama rağmen gıcır gıcır ses geliyor hava ise 11 derece ile 0 derece aralarındaydı.. acaba soğuktan mı desem..
bi de sevisi arasam mı?

Aracın garantili kardeşim. Ben de bu gıcırtı lıkırtı vs olayına gıcığımdır. Servise git istersen sorunu çözeceklerdir, iç merak etme.

Geri
Üst Alt