Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sifir araca folyo kaplayip renk degistirme

Niye böyle gereksiz bir risk alıyosun anlayamadım..Ya hiç almasaydın yada aldıysan artık böyle kullan gitsin..Kaş yapayım derken göz çıkarma bence:)

Kırmızı renk güzeldir ve illaki boya deişeyim diyosanız güzel bi yere kaplatın. Maliyeti yüksek olur arkadaşlar belirtmiş zaten. Ben kaplamadan yana deilim heleki 0 arac icin.. ayrıca kırmızı olsun 5 lira fazla olsun Sevgiler

Kiymetli dostlar,

Aracimizi insallah sali gunu teslim aliyoruz aracimiz showroomda son kalmus olan seat leon excellence 1.4 tsi act 150 hp emotion kirmizi,

Rengi cok icime sinmesede hos duruyor lakin siz kiymetli forum uyelerine sunu sormak istiyorum sifir araca folyo kaplatsam problem yasarmiyim

Amacim

1.aracin rengini gonlume gore bir renk ile degistirmek
2. Aracin orjinal boyasini darbe ve ciziklere karsi korumak

Sizce boyle bir hareket mantiklimidir ?
Öncelikle aracınız hayırlı olsun..
Sıfır aracı kaplatmak bence sağlıksız bir durum. Kaplamanın boya üzerinde sıfır etkiyle durmasını düşünmek fiziğe aykırı olacaktır. Bence araca başta seramik kaplama yaparak kullanın sonrasında hala içinize sinmeyip soğuyorsanız orada kaplamayı düşünebilirsiniz.

Arkadaslar kaplamadan vazgectim kirmizi haliyle devam edicem haklisiniz boylede guzel lakin ben bu boyayi araci nasil koruyacagim ciziklerden ?

Adamın birisi zamanın behlinde şehirden ikinci el bi araba alıp köyüne dönmüş.
Kahvede arabasını hayırlarken sormuşlar kaça aldın diye.
Şu fiyata deyince köylüler 'Hayırlı olsun amma kazık yemişin' diye takılmışlar.
Adam da 'Amma kırmızıdır' deyince 'O zaman sen kazıklamışsın' diye gülmüşler.
Hayırlı olsun, kezasız belasız kullanasın.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Şu herkesin bahsettiği "kaliteli yer" neresi arkadaşlar kime güvenip yaptıracağız seramiği kazıklanmadan :)

Ekli dosyayı görüntüle 14944 Folyo var folyo var.
4-5000 tl den aşağı yapılan her folyo arabanın boyasına zarar verir ama aslında benim takıntım boyaya folyoyu çekilirken verilen zararlar..
Falçata izleri ve sökülen takılan bir sürü parça..
Ben şahsen bunun riskine girmem.
Plasti dip ile kaplattığım 2.5 sene kullandığım aracım vardı. Sökerken cam gibi çıktı ortaya.. ama plasti dip de sorunlu yıkamacı az bir şey yakınlaşsa kaldırıyor o kısmı..
Plasti dip ile kullandığım aracım da buydu.. satarken söktüm ne hata ne leke ama eksilerini de yukarda yazdım.

Fiesta'nın bu kasası da çok güzel. İbiza almadan önce bu araca da bakmıştım. Maddi açıdan biraz yüksek kaldı bir de arka kısmı ibizadan daha basık geldi. Ama ön konsol robot gibi :)
Neyse lafı uzatmadan gene aynısını yazayım Fiesta'nın bu kasası da güzel ama sen de süper yapmışsın aracı...
Demek Leon'a yaptığın işler sende önceden de varmış :)

Hiç aracı kaplama. Leon'a yakışan 3 renk var. Kırmızı, Alor Mavi, Kahverengi diye geçen gri gibi olan rengi :) Araç harika. Kırmızıdan şaşma. Seramik kaplama yaptır. Hem parlar cıvıl cıvıl hem dr boyanı korumuş olursun. Pasta & Cila yaptırma sakın sıfır araca. Pasta ile vernik inceltiliyor, o yüzden parlak gibi duruyor. Git gide incelip boya kalkıyor en son.

Geri
Üst Alt