ses ses sesss ve sess :@ | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

ses ses sesss ve sess :@

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında kral_mzk tarafından paylaşıldı.

1. kral_mzk

kral_mzk
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    63
    bu ara arabadan cıkan sesler yuzunden arabadan sogudum nerdeyse.. dıreksıyonu cevırıyorum gacur gıcır sess onu gectımm debrıyaja basıyorum bı gıcırtı gelıyor..ayagım altında o sesı resmen net bı sekılde hıssedıyprum. bırde 3 bın devır ustunde vıtes degıstırırken zorlanıyorum gecmıyor vıtes.. ama en canımı sıkan debrıyajdan gelen gacırtııı :( yardımmm edınız :( servıse bırakıcam ama zamanmm yok bıde debrıyajdakı sesı kullanıma baglı cıkarırlar dıye korkuyorum

2. 37fbli

37fbli
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    48
    ömer servis debriyajdan gelen ses için snnde dediğin gibi kullanıcı hatası vs diecek direksiyon sesine bi yorum yapamıyacam ama vites konusu vitesi söküp yağlıyolar die biliorum bnm eski aracımdada 3 binden sonra garçç yapıodu zor geçiodu senkromeç felan bişeyler zırvalıolardı :D geçmiş olsun bu arada

3. kral_mzk

kral_mzk
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    63
    dogus otodan nefret edıcem galıba... 16 bınde arabam debrıyaj bıtıo derlerse yazıkk

4. - 48 -

- 48 -
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    633
    Ödül Puanları:
    113
    geçmiş olsun

5. 37fbli

37fbli
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    48
    doğuş,seat başka marka vs heryerde bunu derler :D

6. kral_mzk

kral_mzk
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    63
    o beyenmedıgım renault kanka garantısı bıtmıs arabamın 1500 tl cıvarındakı masrafnı 120 tl ye yaptılar..

7. 37fbli

37fbli
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    48
    iyi niyet garantisidir :D ama genede güzel bişi doğuşta vw dede var ama anca dsg arıza yapıcak garanti olmıcak 20 25 binlik masraf oluck 3 5 bin ini kullanıcıdan alıcaklar :D

8. omercanilica

omercanilica
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    debrıyajın bıtıyorsa senden kaynaklıdır 1000 km bıtırebılırsın 10.000de olabılır 60.000de olabılır ustude olur o senın kullanımana baglıdır

9. kral_mzk

kral_mzk
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    63
    kanka trafıge gırmıyorum bıle kurtkoyde nerde bıtıcek okula gıderken dumduz yol.. debrıyaj bıtıo gıbı degıl zaten ama tam pedala basarken gacırtı sesı yapıyor

10. 37fbli

37fbli
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    48
    ömer cut out u bağırttırmak için bitmiş felan olmasın :D

Sayfayı Paylaş