ses ses sesss ve sess :@ | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ses ses sesss ve sess :@

kral_mzk

Kayıtlı Üye
bu ara arabadan cıkan sesler yuzunden arabadan sogudum nerdeyse.. dıreksıyonu cevırıyorum gacur gıcır sess onu gectımm debrıyaja basıyorum bı gıcırtı gelıyor..ayagım altında o sesı resmen net bı sekılde hıssedıyprum. bırde 3 bın devır ustunde vıtes degıstırırken zorlanıyorum gecmıyor vıtes.. ama en canımı sıkan debrıyajdan gelen gacırtııı :( yardımmm edınız :( servıse bırakıcam ama zamanmm yok bıde debrıyajdakı sesı kullanıma baglı cıkarırlar dıye korkuyorum

37fbli

Kayıtlı Üye
bu ara arabadan cıkan sesler yuzunden arabadan sogudum nerdeyse.. dıreksıyonu cevırıyorum gacur gıcır sess onu gectımm debrıyaja basıyorum bı gıcırtı gelıyor..ayagım altında o sesı resmen net bı sekılde hıssedıyprum. bırde 3 bın devır ustunde vıtes degıstırırken zorlanıyorum gecmıyor vıtes.. ama en canımı sıkan debrıyajdan gelen gacırtııı :( yardımmm edınız :( servıse bırakıcam ama zamanmm yok bıde debrıyajdakı sesı kullanıma baglı cıkarırlar dıye korkuyorum
ömer servis debriyajdan gelen ses için snnde dediğin gibi kullanıcı hatası vs diecek direksiyon sesine bi yorum yapamıyacam ama vites konusu vitesi söküp yağlıyolar die biliorum bnm eski aracımdada 3 binden sonra garçç yapıodu zor geçiodu senkromeç felan bişeyler zırvalıolardı :D geçmiş olsun bu arada

kral_mzk

Kayıtlı Üye
dogus otodan nefret edıcem galıba... 16 bınde arabam debrıyaj bıtıo derlerse yazıkk

37fbli

Kayıtlı Üye
o beyenmedıgım renault kanka garantısı bıtmıs arabamın 1500 tl cıvarındakı masrafnı 120 tl ye yaptılar..
iyi niyet garantisidir :D ama genede güzel bişi doğuşta vw dede var ama anca dsg arıza yapıcak garanti olmıcak 20 25 binlik masraf oluck 3 5 bin ini kullanıcıdan alıcaklar :D

omercanilica

Kayıtlı Üye
debrıyajın bıtıyorsa senden kaynaklıdır 1000 km bıtırebılırsın 10.000de olabılır 60.000de olabılır ustude olur o senın kullanımana baglıdır

kral_mzk

Kayıtlı Üye
debrıyajın bıtıyorsa senden kaynaklıdır 1000 km bıtırebılırsın 10.000de olabılır 60.000de olabılır ustude olur o senın kullanımana baglıdır
kanka trafıge gırmıyorum bıle kurtkoyde nerde bıtıcek okula gıderken dumduz yol.. debrıyaj bıtıo gıbı degıl zaten ama tam pedala basarken gacırtı sesı yapıyor

37fbli

Kayıtlı Üye
ömer cut out u bağırttırmak için bitmiş felan olmasın :D