Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis

hayırlı olsun. Aracınızı kazasız belasız günlerde kullanın İnşallah. Ben aracı aldığımda 15 bin km harici gelmene gerek yok dediler. o nedenle 15 bin km yi bekliyorum. Gizli özellikleri de arkadaşların dediği gibi servisler çok açma taraftarı olmuyor genelde. Olsa bile birkaç özellik açıyorlar bildiklerini açıyorlar. Sadece bu gizli özellik üzerine çalışan arkadaşlardan knuyla ilgili daha iyi destek alabilirsiniz.
Banada aracı alırken 1 yıl sonra veya 15 bin km sonra dediler bakalım gitcez araba zaten uyarı vermeye başladı bakıma şu kadar gğn kaldı diye

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanın
Servislerde çalışan kişilere bağlı biraz gizli özellik olayı isterse açıyorlar yoksa hep yokuş yapılıyor hatta bazı servisler bu kişiye git açtır beni burası gönderdi de diye söylüyorlar
Bakım için yıl dolduğunda gitmek en iyisi genelde 15bin km yıl dolmadan fazla kişi yapamıyor

Geri
Üst Alt