Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis

ismail26

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar 32 yaşındayım 11 yıl 97 model astra kullandım ve Allaha çok şükür bana sıfır araç almayı nasip etti 2016 model 1.2 tsi dsg steyl paket leon aldım engelli aracı yani pek öyle ekstralardan anlamam nisan ayında aracı 25 gün sonra yıllık bakıma götürcem km 7000 anca olur serviste gizli özellik açarlarmı olursa neler olur ekstra ücret taleb ederlermi eskişehir asil oto

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar iyi akşamlar 32 yaşındayım 11 yıl 97 model astra kullandım ve Allaha çok şükür bana sıfır araç almayı nasip etti 2016 model 1.2 tsi dsg steyl paket leon aldım engelli aracı yani pek öyle ekstralardan anlamam nisan ayında aracı 25 gün sonra yıllık bakıma götürcem km 7000 anca olur serviste gizli özellik açarlarmı olursa neler olur ekstra ücret taleb ederlermi eskişehir asil oto

Güle güle kullanın aracınızı. Servisler genelde gizli özellikler konusunda sıkıntı yaratıyor. En azından hepsini açmıyor. Siz yine de açılmasını istediğiniz özellikleri söyleyin açarlarsa ne ala açmazlarsa gidip bu işi yapan yerlerde yaptırın. Servisler bu iş için para almıyor ama dışarıda yapan yerler 50.tl gibi bir rakam alıyor.

Güle güle kullanın aracınızı. Servisler genelde gizli özellikler konusunda sıkıntı yaratıyor. En azından hepsini açmıyor. Siz yine de açılmasını istediğiniz özellikleri söyleyin açarlarsa ne ala açmazlarsa gidip bu işi yapan yerlerde yaptırın. Servisler bu iş için para almıyor ama dışarıda yapan yerler 50.tl gibi bir rakam alıyor.
Servis ücret talep ediyor ben sıfır alırken sordum ekim de 100 tl dedi ve her özelliği acmiyorlar.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

100.tl istiyorsa vermeyün dışarıda 50.tl ye istediklerinizi açtırırsınız. Servisler iyice çakallığa başlamış toplamda 5dk. Süren bişey.

servisler cok yanaşmıyor o işe yokuş yapıyorlar açıkçası bende sormuştum zamanında..
bir dünya özellik açabilirsin araçta dediğin gibi kadran selamlama,ek yakıt deposu,fab cıkışlı park sensörü varsa ops açtırabilirsin falan daha sayamaycağım bir dünya özellik,forumun geçtiğimiz günlerine bakarsan bir kaç ark bunu baya bi sıralamıştı.

hayırlı olsun. Aracınızı kazasız belasız günlerde kullanın İnşallah. Ben aracı aldığımda 15 bin km harici gelmene gerek yok dediler. o nedenle 15 bin km yi bekliyorum. Gizli özellikleri de arkadaşların dediği gibi servisler çok açma taraftarı olmuyor genelde. Olsa bile birkaç özellik açıyorlar bildiklerini açıyorlar. Sadece bu gizli özellik üzerine çalışan arkadaşlardan knuyla ilgili daha iyi destek alabilirsiniz.

Geri
Üst Alt