Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

servis ışığı yandı çözüm ????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafaf1

Kayıtlı Üye
2002 seat toledo aracım var kilometre sayacının olduğu ekranda service yazısı belirdı yağ değişimine 800 km kaldı acaba ondan mı ayrıca bu service uyarısını göstergeden çeşitli düğmelere basarak kendimiz kapatamıyor muyuz ?

mustafa servis ışığın iyi ki yanmış ,yanmasa foruma gireceğin yok be :)

Servis ışığını kendin söndüremezsin bilgisayara bağlatıp söndürtebilirsin ancak.Bilgisayara bağlattığında beyinde nerede arıza olduğu ortaya çıkacaktır.Buna buradan birşey söylemek doğru olmaz birçok nedenden dolayı olabilir.En güzeli bir motor teste götüreceksin bilgisayara bağlatıp derdini anlayacaksın.

o yazı her 15.000 kmde bir çıkar, periyodik bakımın geldiğini göstermek içindir..zaten yağınızı değiştirecekmişsiniz..her hangi bir servis söndürür..bir zararı yoktur..ben 2000 km kadar o yazıyla gezdim..çünkü arabamı aldığımda yağını ne olur ne olmaz diye değiştirmiştim..

bazı seatlarda şu işlem söndürmek için işe yarıyor..elinizi km sıfırlama düğmesine basılı tutarak arabayı çalıştırın..bende işe yaramadı ama belki sizde yarar

Bendede tarihe göre çıkıyor son servise girdikten sonra 11 ay sonra cıkıyor yazı. Servis öyle ayarlamış.

İs guc malesef evi bile otel olarak kullaniyorum

aracıma xenon takmıştım o arıza algılamasına mı neden oluyor acaba

bu sorunun kac kere konusu acıldı herkes duzgun baslıklar acmıs olsa bos yere aynı konular acılmaz.konu amacına ulastıgı ıcın tarafımdan kıtlenmıstır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt