Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Şerit Asistanı, Uzun Far Asistanı ve Diğer Sürücü Destek Sistemleri Ne Zaman Gelir?

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında bulentcandan tarafından paylaşıldı.

1. bulentcandan

bulentcandan SCW Üyesi

15
    1
    3
    Selamlar,

2013 Seat Leon donanımları içinde "Şerit Asistanı", "Uzun Far Asistanı" ve "Yorgunluk Tespiti" gibi sürücü destek sistemlerinin olduğunu Seat İngiltere sitesinde gördüm. Şerit, uzun far, şehir içi aktif fren, adaptif hız kontrol asistanları gibi donanımlar 2014 Türkiye Seat modellerine gelecek mi?

Saygılar,

2. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    kendi sınıfında olan bazı markalarda şuan var Türkiyede satışta olan.WV veya doğuş ne zaman uygun görürse burada satışa çıkar sanırım.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. bulentcandan

bulentcandan SCW Üyesi

15
    1
    3
    Telefonda kullandığım "iOnRoad" uygulaması ile şeritten çıkma uyarısı ve öndeki araca çarpma uyarısı alabiliyorum. Her ne kadar program stabil çalışmasa bile bir iki defa dikkatsizliğimi önledi.

Böyle sürücü destek sistemlerinin gelişmesini ve yaygın olarak kullanılmasını dört gözle bekliyoruz.

4. carpenter

carpenter SCW Üyesi

337
    121
    43
    Yorgunluk tespit Türkiye ye gelen modellerde var bilginize. Ama diğerleri TR ye geleceğini çok zannetmiyorum en azından 2014 de geleceğini sanmam makyajlandıktan sonra gelir en erken.

5. focus

focus SCW Üyesi

329
    193
    43
    Yorgunluk tespit sistemi Oemvag.com sitesinde satılıyor. Olmayan yeni leonlara uygulanabiliyor.

6. carpenter

carpenter SCW Üyesi

337
    121
    43
    Bana gereksiz bi ozellik gibi geldi ama isteyen ekletebilir tabi araci sipariş ederken de isteybiliosun snradan da oluyor galiba emin deilim ama dediğim gibi bana cok gerekli bi özellik gibi gelmedi.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş