Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Serbest Atış Kürsüsü :)

bı gece can benı aradı kıvanccıgım neredesın canım cok sıkkın !! ne oldu dedım makina ayarlarını yapamamıs fotograf cekerken neysekı gıttım ayarladım makina yı cekebıldı

Guti' nin yokluğunda Beşiktaş' ın orta sahasında görev yapmamı istiyorlar, ne yapsam?

bana oyy verinnnn :eek:key: başbakan olimmmm size söz veriyorum benzin fiyatlarını 1 tl nın aşagısına yapıcam.:D araçlarda gümrük vergisini kaldırıcam...Bana oy verin istanbula 6 adet boğaz köprüsü yapıcam trafik sorununu kaldırıcam. SCW siz beni destekleyinn dünya sınırlarını tekrardan cizicem... siz yeterki yanımda olun ve bana oy verinpuhahapuhaha

Beni seçin tüm seatlara mazot 1 tl olacak, her seat sahibine 2 set kış lastiği istedikleri marka ve genişlikte jantları ile birlikte dağıtacağız.

bana oyy verinnnn :eek:key: başbakan olimmmm size söz veriyorum benzin fiyatlarını 1 tl nın aşagısına yapıcam.:D araçlarda gümrük vergisini kaldırıcam...Bana oy verin istanbula 6 adet boğaz köprüsü yapıcam trafik sorununu kaldırıcam. SCW siz beni destekleyinn dünya sınırlarını tekrardan cizicem... siz yeterki yanımda olun ve bana oy verinpuhahapuhaha

puhahapuhaha

B yazıyı okuyunca akılıma şahan geldi...bi skeci vardı istanbul belediye başkan adayı :) 3 .köprüyü sarıyerden kabataşa yapıcam vaadinde bulunuyordu...:D

turbo timer taktım ama "hayla" başında bekliyorum kapanmasını.. :D :D

Geri
Üst Alt