selamlar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

selamlar

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında evrim2626 tarafından paylaşıldı.

1. evrim2626

evrim2626
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    merhaba 2013 fr leon aracıma çıkma sis farı arıyorum satan varsa bana ulaşırsanız sevinirim

2. memet_one

memet_one
    ADMİNİSTRATOR
    SCW VİP ÜYESİ

Beğenileri:
    6.872
    Ödül Puanları:
    113
    Yedek parça satan firmalara bir sorun derim malum satış sitesinde birkaç tane iyi firma var

3. evrim2626

evrim2626
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    sizin sunacağınız firma veya bakabileciğim bir adres var mı

4. kirlisakal

kirlisakal TEKNİK KOORDİNATÖR

Beğenileri:
    5.603
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba evrim aramıza hoşgeldin...ben şahsen şu adamın cıkma parçalarına al dıye tavsıyede bulunamam.sonra sen tavsıye ettin olur :) ankarada vw seat audi cıkmacıları var.internetten googleye yazarsanız bir sürü çıkmacı çıkar karşınıza.telefon açar sorarsınız vrasa alabilirsiniz.benım cordobanın tamponuda fr.haliyle servisden aldım cıkmacılarla uğraşamam.orjınal fr sisi 615 liraya maloldu başımda ağrımadı :) en güzeli forumdan takip etmek ama bu konuda güvenli bişi söyleyemıyorum cunku cıkmacılar parçayı yollarken parayı önce yolluyorsun sonra mal geliyor :) haa yok orjınal olsun dersen parça kodunu veririm hemencik etkadan bulurum.doğuş otodan sipariş edersin kargoyla evine kadar gelir kendın bile takabilirsin.karar sizin kolay gelsin

Sayfayı Paylaş