Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Selam

merhaba ıyı bayramlar
aracım yuksek duruyor
vossen jant bakıyorumm 225 40 18 lastık dunsuyorum sızce dogru karar vermısmıyım ıkıde cok kaldım 17 daha ıyı 18 mı daha ıyı olur 40 yanak lastık dunsuyorum

İyi bayramlar tekrar Emrah kardeşim... 18 jan yerinne 17 alıp 225 45 lastik takıp 3.5 lik yayla da aynı etkiyi verirsin... hwm de aracını yormamış olursun...

search

bunlardan dusnuyorumda suankı aracımdada 17 var onlar buna uyarmı acaba yoksa 4 cıft yenımı almam gerkıcek
amacım bıraz dussun aracım :D

Aracındaki lastik ölçün 225 45 tir zaten muhtemelen... yapacağın şey 3,5 luk yay takmak... resimi göremedim bu arada...

resımı atmayı becermedım :D 225 45 17 yazıyor lastıklerde almak ıstedgım bunlardan bendekı 17 takabılırmıyım lastık almaya gucum yok suan eger bu jant olur dersenız sadece jant alıyım :D

Ekli dosyalar

• 128404568www.jpg
    128404568www.jpg
    32.1 KB · Görüntüleme: 15
resımı atmayı becermedım :D 225 45 17 yazıyor lastıklerde almak ıstedgım bunlardan bendekı 17 takabılırmıyım lastık almaya gucum yok suan eger bu jant olur dersenız sadece jant alıyım :D

Sadece jantları al o zaman... 17 ise bu jantlar lastiklerini onlara geçirirsin sonrada yay atarsın olu biter.. şimdiden güle güle kullan...

• Beğen
Reaksiyonlar: drop
Benim en sevdiğin jant markasıdır Vossen cv5 kullanıcı olarak soyluyebilirim ki 17" yeterlidir hem konforun kaybolmaz birde ofsetli olduğu için daha dolgun bir görünüm olur

• Beğen
Reaksiyonlar: drop
Geri
Üst Alt