Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Şehİt babasina hapİs!

Konu, 'Sohbet' kısmında ofb37 tarafından paylaşıldı.

1. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    ŞEHİT BABASINA 11 AY HAPİS ! POLİSE TAŞ ATAN, KURŞUN ATANLAR SERBEST VE ÜSTELİK AYLIK MAAŞ BAĞLANIYOR!!!

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde vatani görevini yaparken, terör örgütünün açtığı taciz ateşi sonucu şarampole yuvarlanan askeri araçta şehit düşen Piyade Onbaşı Halil Kömürün babası Ahmet Kömür cenaze töreninin yapıldığı gün "Vatan sağolsun, bir oğlum daha var onun da canı bu vatana feda olsun, Türklüğünden utanan Başbakan utansın" dediği için Türkiye Cumhuriyetinin bir türlü Türküm diyemeyen Başbakanı tarafından mahkemeye verildi.

Gaziantep 3. Sulh Ceza Mahkemesi görülen davada tutuksuz yargılanan Ahmet Kömürün 11 ay 25 gün hapisle cezalandırılmasına karar verdi.

OĞLU ŞEHİT OLAN BABAYA, BİR DE HAPİS CEZASI !!! | Facebook

GERÇEKTEN DOĞRU MU BU HABERLER YA.YAZIK GÜNAH YA

2. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    ne denir ki buna bilmiyorum düştüğümüz durumlara bak adamın oğlu toprak altında kendı parmaklıklar arkasında....

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ya arkadaşlar hassas olduğumuz bir dönemden geçiyoruz bu tür konular açmayalım her kes birşeyler yazacak alıcaz başımıza işi sonunda

4. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    doğru diyorsun abi ama hassas olmayan zamanı var mı bu milletin :)

5. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    Bu haber maalesef doğru dün birçok kanalda izledim ben yazık Allah bildiği gibi etsin ceza veren hakimide şikaytet eden başbakanıda kimse darılmasın gücenmesin şehidine gazisine sahip çıkmayan millet olmaz arkadaşlar aramızda çoluğu çocuğu olanda var daha askere gitmemiş arkadaşlarımızda yazık değilmi ya gerçi şehit cenazelerine yaygara diyen bi adamdan ne beklenirki

6. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    yok artık

7. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    Bunlara söylencek kelime bulunamaz bence... Susmayı seciyorum