Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT'larımızın karlı havadaki fotoğrafları.

kar lastiğiyle okulda kar eğlencesi :) daha düzgün kayıyordum ama videoyu çeken çok üşüdü diye kısa kesiverdim. ilk defa el freni kullandım. karda çok eğlenceliymiş ellam :D

Iste en guzel eglencemiz pazar alani 50 araba drift yapiyor goren geliyor cop konteynerinda ates sucuk ekmek:)

kar lastiğiyle okulda kar eğlencesi :) daha düzgün kayıyordum ama videoyu çeken çok üşüdü diye kısa kesiverdim. ilk defa el freni kullandım. karda çok eğlenceliymiş ellam :D

Tüm kar maceralarınızın sonucu böyle eğlenceli olsun inşallah :eek:key: (Bizim Gibi Kar Lastiksiz Servisle Rezil Olmayın)

Tek gecede kendisini kaybeden ibişin son hali :D

Ekli dosyalar

• IMG_0415.jpg
    IMG_0415.jpg
    92.5 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_0417.jpg
    IMG_0417.jpg
    91.1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_0418.jpg
    IMG_0418.jpg
    89.1 KB · Görüntüleme: 17
16lyyx1.jpg

343q740.jpg

Yeni çektim taze taze :)
onurum şu plakalıklarını takan vatandaşa içten samimiyetlerimi sunuyorum her gördüğümde bilmiş ol:kizgin:

güzel olmus kar lastigi olunca atmıyor arkası ben bi çekiyorum el freni 360 tam tur :eek::eek:

Dün 21'le 00:30 arası sokaktaydım. ilk defa karda bu kadar araba kullandım sonlara doğru işi biraz kapınca elim el freninden ayrılmadı hocam. Benim içinde dün akşam ilkti. Bu kadar keyifli bir şey olamaz ya Virajlarda boş yerlerde arabanın canına okudum döne döne :D Bikaç tanesi epey profesyonel dönüşlerdi mutluluktan ağlayacaktım arabanın içinde :D Bu da dışarda eğlenirken çekilen fotoğraf

Geri
Üst Alt