Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatinizle en son kaç yaptınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şanzıman oranları bir kere 210-220 yukarısını kaldırmıyorken isterse 52065065151615 km gösteren kadran koy. şanzımanı değiştirmediğin sürece 240 falan yapmaz o araba yapamaz.

10 yaşından beri demekki oyuncak arabaya binmişsin kalkmışsın burada laf ediyorsun senni gibiler direksiyonu çevirip gaza basınca araba sürdüğünü bildiğini sanırken ben iş makinesi tasarlıyordum ve halen tasarlıyorum bana kalkmışsn bıdı bıdı yapıyorsun önce git öğren ondan sonra konuş.

Bak güzel kardeşim oraya bir bir yazdım; ya konuşmanı düzelt yada göndereyim yol paranı gel sen kendin test et tabi ardından efendice dileyeceğin özür karşılığında..

elin gavuru 1960-70 lerde bile otomobillerin testlerini yaparken bir alt köşede mevcut kadran sapmalarınıda gösteren bir tablo kullanırdı. günümüzde bile bu ölçümler kadrana bakarak değil gps le ve özel ekipmanlarla ölçülerek yapılıyor.

gelmeme ne gerek var alın bir gps çıkın yola ölçün sen kadranda 240 gördüğünde araç max 210 da olucak bizzat görmüş olursunuz. ha olurda şanzımanı değiştirip hile yaparsan o başka- gerçi daha uzun 5. vites oranı ile değişsende motorun gücü yetmez bu sefer gene çıkmaz araç o hıza :)

benim cordobada düz olda 185 gördüm ve kayıt altına aldım belki limitör açılsa 195 yaparmı denemek lazım ama zararlı diye hiç öyle şeylere girmedim gerekte yok

elin gavuru 1960-70 lerde bile otomobillerin testlerini yaparken bir alt köşede mevcut kadran sapmalarınıda gösteren bir tablo kullanırdı. günümüzde bile bu ölçümler kadrana bakarak değil gps le ve özel ekipmanlarla ölçülerek yapılıyor. gelmeme ne gerek var alın bir gps çıkın yola ölçün sen kadranda 240 gördüğünde araç max 210 da olucak bizzat görmüş olursunuz. ha olurda şanzımanı değiştirip hile yaparsan o başka- gerçi daha uzun 5. vites oranı ile değişsende motorun gücü yetmez bu sefer gene çıkmaz araç o hıza :)
Sen bırak şimdi elin gavurunu, 1960 ları yetmişleri.. Benim oyuncak arabamı filan da boşver, Sen daha konuşmayı beceremiyorsun anlatmak istediğini anlatamadan kavgaya tutuşuyorsun senin tasarladığın makina ne işe yararki..

Benden sana Açık davet: Göndereyim yol paranı al gel 1.4 TSI'ını son hızı bulsun arabalar senin yanından geçeyim Golf 4 le hemde LPG li Hemde 175000 de Sende anahtarını bırak öyle git memleketine.. Varmısın Aslanım?

Sen bırak şimdi elin gavurunu, 1960 ları yetmişleri.. Benim oyuncak arabamı filan da boşver, Sen daha konuşmayı beceremiyorsun anlatmak istediğini anlatamadan kavgaya tutuşuyorsun senin tasarladığın makina ne işe yararki..

Benden sana Açık davet: Göndereyim yol paranı al gel 1.4 TSI'ını son hızı bulsun arabalar senin yanından geçeyim Golf 4 le hemde LPG li Hemde 175000 de Sende anahtarını bırak öyle git memleketine.. Varmısın Aslanım?
puhahapuhaha

Şakamı bu?

puhahapuhaha

Şakamı bu?

cahil cesareti adı verilen bir kavram vardır alpcim ülkemizde. bu arada süper güldüm yahu puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

sat kanka arabanı gti mti hikaye bak 240 basan 1,6 lar varmış puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

almanyaya mail mi atsak acaba yaw bu 1,6 hatalı üretim 240 basıo desek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt