Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT TOLEDO KULLANICILARI

TerminusTOLEDO

Kayıtlı Üye
2016 toledo 1.2 tsı model araç sahibiyim. burayada yeni katıldım. aracım hakkında genel görüşleriniz olumlu yada olumsuz benim için değerli. bu aracı tercih etmem konusunda doğru mu yada yanlış mı yaptım bir görüş belirmesi için araç hakkındaki görüşlerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. herkese teşekkürler
[doublepost=1476867861,1476867799][/doublepost]profildeki resim temsilidir ama birebir aynısıdır aracın fotosunu çekme fırsatım olmadı.

Aracın resmini eklerseniz daha iyi olur toledo tam bir aile arabası geniş bagaj arka koltuk mesafesi benim beğendiğim bir aile arabası

akşam fotoğrafları atıcam. teşekkür ederim yorumunuz için
[doublepost=1476881380,1476879676][/doublepost]Arkadaşlar 2016 model TOLEDO da herhangi gizli özellik ve/veya özellik açma gibi durum var mı ? çok araştırdım ama bulamadım. çevremde de bu konuda bilgi sahibi yok. bilgisi olanlar yada özellik açtıranlar yardımcı olabilir mi?

@memet_one katılıyorum tam bir aile aracı kılasmanına görede diğerlerine nazaran fiyatıda uygun en dolu paketi bile 77bin civarında idi şuan ibiza kullanıcısı olarak aileme çok dar geliyor açıkcası koltuk araları bagajı düşünürsek toledo gğzel bir tercih hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin

teşekkürler yorumunuz için. hepimizi Allah kazadan beladan korusun. genişlik konusunda çok memnunum. ilk defa seat kullanıyorum. ileriye dönük bir sıkıntı yaşarmıyım? yada 2.elde başım ağrır mı açıkcası biraz düşünceliyim
[doublepost=1476885037,1476884931][/doublepost]toledo galiba pek tercih edilmiyor seatın diğer araçlarına kıyasla. bunun arkasında kötü bi sebep var mıdır acaba ?

@static-x Alper ibizadan toledoya geçiş yaptı.
En iyi açıklama ondan gelicektir...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BEKLİYORUM YORUMLARINIZI TEŞEKKÜR EDERİM
[doublepost=1477045396,1477040549][/doublepost]Hayırlı cumalar. herkese bi sorum olacak. SEAT bayisinde (BATI OTOMOTİV/DENİZLİ) bi paket sundular diğer bayilerde varmı bilmiyorum. seramik kaplama,motor koruma,döşeme koruma,cam filmi vs aklıma gelen bu kadar fiyat olarak 1500 civarı bi rakam söylediler sizce fiyat nasıldır? bu saydıkarım araç için gereklimidir? seramik kaplamayı ne derece önerirsiniz? bilmeden gitmeyelim
[doublepost=1477309528][/doublepost]Arkadaşlar bakmadığım site sormadığım yer kalmadı. Allah aşkına kafayı yicem. Seat Toledolarda gizli özellik açma olayı var mıdır? nedir ne değildir? yardımcı olabilirmisiniz? Denizlide bu işi yapan bilen var mıdır?
[doublepost=1477556650][/doublepost]http://urun.n11.com/diger-krom-akse...gclid=CMT7q_XG-s8CFVIaGwodRUkA9A&gclsrc=aw.ds
ARKADAŞLAR ACİL YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARACIMA CAM ÇITASI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİZCE İNTERNETTEN ALMAM NE KADAR DOĞRU 90-100 LİRA FİYAT ARALIĞI. YADA SEAT BAYİLERİNDE ORJİNALİ BULUNUR MU?

BEKLİYORUM YORUMLARINIZI TEŞEKKÜR EDERİM
[doublepost=1477045396,1477040549][/doublepost]Hayırlı cumalar. herkese bi sorum olacak. SEAT bayisinde (BATI OTOMOTİV/DENİZLİ) bi paket sundular diğer bayilerde varmı bilmiyorum. seramik kaplama,motor koruma,döşeme koruma,cam filmi vs aklıma gelen bu kadar fiyat olarak 1500 civarı bi rakam söylediler sizce fiyat nasıldır? bu saydıkarım araç için gereklimidir? seramik kaplamayı ne derece önerirsiniz? bilmeden gitmeyelim
[doublepost=1477309528][/doublepost]Arkadaşlar bakmadığım site sormadığım yer kalmadı. Allah aşkına kafayı yicem. Seat Toledolarda gizli özellik açma olayı var mıdır? nedir ne değildir? yardımcı olabilirmisiniz? Denizlide bu işi yapan bilen var mıdır?
[doublepost=1477556650][/doublepost]http://urun.n11.com/diger-krom-akse...gclid=CMT7q_XG-s8CFVIaGwodRUkA9A&gclsrc=aw.ds
ARKADAŞLAR ACİL YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARACIMA CAM ÇITASI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİZCE İNTERNETTEN ALMAM NE KADAR DOĞRU 90-100 LİRA FİYAT ARALIĞI. YADA SEAT BAYİLERİNDE ORJİNALİ BULUNUR MU?
Öncelikle aracın hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanman dileklerimle. Benim toledodan memnun kaldığım noktaların başında performans uygun yakıt tüketimi ve ferahlık geliyor. Bunlarin haricinde kullanımı keyifli yol tutuşu güzel donanım olarak hiçte boş degil.Aracin kaç model hocam. Bu cam çitaları bende orjinalde var.
[doublepost=1477598252][/doublepost]Gizli özellik olayına daha bakamadim birşeyler açılır ama neler var tam olarak bilmiyorum. Kadran selamlama olabilir konfor sinyalinin sayısı değişir emniyet kemeri uyarı tonu değişir ve coming Home ve leaving Home açılır diye dusunuyorum. Dediğin o koruma paketini banada sunmuşlardı seramik kaplama cam filmi ve kaput koruma 1500₺ . Ben yaptirmadim. Bu işlerle uğraşan arkadaşım seramik kaplamayi önermedi. Zamanla catlayip patladigini söyledi. Ben sadece kaput ve eşik koruma yaptırdım şimdilik.

ARACIM 2016 MODEL EN DOLU PAKETİ ALDIM OPSİYONEL NE VARSA EKLENDİ ARACA AMA O CAM CITASI YOKTU
[doublepost=1477633527,1477633441][/doublepost]
Öncelikle aracın hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanman dileklerimle. Benim toledodan memnun kaldığım noktaların başında performans uygun yakıt tüketimi ve ferahlık geliyor. Bunlarin haricinde kullanımı keyifli yol tutuşu güzel donanım olarak hiçte boş degil.Aracin kaç model hocam. Bu cam çitaları bende orjinalde var.
[doublepost=1477598252][/doublepost]Gizli özellik olayına daha bakamadim birşeyler açılır ama neler var tam olarak bilmiyorum. Kadran selamlama olabilir konfor sinyalinin sayısı değişir emniyet kemeri uyarı tonu değişir ve coming Home ve leaving Home açılır diye dusunuyorum. Dediğin o koruma paketini banada sunmuşlardı seramik kaplama cam filmi ve kaput koruma 1500₺ . Ben yaptirmadim. Bu işlerle uğraşan arkadaşım seramik kaplamayi önermedi. Zamanla catlayip patladigini söyledi. Ben sadece kaput ve eşik koruma yaptırdım şimdilik.
seramik kaplamaya garanti vereceklerini söylediler catlama patlama konusunda tabi ne kadar sürer. o paraya gerçekten gerekli bir uygulama mı bilmiyorum
[doublepost=1478241645][/doublepost]Herkese hayırlı CUMALAR. toledo aracımda manuel far düğmesi var arka farlarım da led var ben bu ledi far düğmesindeki 0 konumuna bağlatmak istiyorum nasıl yapabilirim
[doublepost=1478595940][/doublepost]Tahmini Teslimat Zamanı
[doublepost=1478595990][/doublepost]Tahmini Teslimat Zamanı bu parça nasıl bişeydir seatlara uygun olanı varmıdır türkiyede bulma şansımız varmıdır

Selamlar,
Bende Seat Ibiza Copa aracımı p.tesi sattım ve dün Yeni Toledo 1.2 110 Bg bir araç aldım. Fiyat performansı ve özellikleri beni tuş etti,gerçekten tüm bu özellikleri barındıran bir aracı bu fiyata almak muhteşem. Jetta 1.2 ile karşılaştırma yaptığımda ise %90 oranında aynı özellikler ile karşılaştım. Fiyat olarak ise 10.000 TL üzeri bir fark oluşuyor. Aracım ile güzel yollar yapacağız diye düşünüyorum. Sevgiler

Geri
Üst Alt