Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Tiribu 2016

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Evet beklenen suv modeli 2016 da yollarda göreceğiz.. Umarım fiyatı tiguandan az olur ve herkes alabilir..

Seat’ın uzunca bir süredir beklenen ilk SUV’u yılın son döneminde satışa sunulacak. MQB platformunun değişken yapısının ürünlerinden biri olan Tribu’da Seat’ın keskin tasarım detaylarına yer verilirken, otomobil Türkiye’ye 1,6 lt’nin altında kalan motorlarla ithal edilecek.

b48c3a86678932e3c9ca7a225d5cf8ab.jpg

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Yeni leona kocaman lastik takmışlar ,al sana suv:)seat yeni modellerde saçmalıyor .hepsi birbirine benziyor.şahsen ben yeni leona da bazen dikkatlice bakıyorum .ibiza mı leon mu diye :)bu da leonun jeep hali olmuş resmen .

Yeni leona kocaman lastik takmışlar ,al sana suv:)seat yeni modellerde saçmalıyor .hepsi birbirine benziyor.şahsen ben yeni leona da bazen dikkatlice bakıyorum .ibiza mı leon mu diye :)bu da leonun jeep hali olmuş resmen .
katılıyorum ama ufak tefek aynılıklardan daha çok jeepin özelliklerini taşıyordur buda binicisi için güzel bir fırsat olur :)

Geri
Üst Alt