Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Sport Kapı Eşik Folyosu + Ayna Sticker Uygulaması

fırat copa istersen onuda halledebilirim, malum burda aksesuarcı çok hep kamyonlara mı çalışacaklar:)

bugün fr baskılarını yaptırdım, yarın bakacağız artık resimleri burdan paylaşırım. bu arada orijinal halde folyodan birebir fr baskısı istersenız getirebilirim. her boyutta yapabiliyoruz. aliminyum falan değil tamamen farklı birşey:)

resımlerı merakla beklıyorum abı ozamn

Selam Burak , bu kapı eşik kaplamaları kaç cm olması gerekiyor acaba? stickerın 1 tanesi pert oldu maalesef 3. eğime çıkamadan kaldığı için geri sökmek zorunda kaldık. napabiliriz bu durumda

Selam Burak , bu kapı eşik kaplamaları kaç cm olması gerekiyor acaba? stickerın 1 tanesi pert oldu maalesef 3. eğime çıkamadan kaldığı için geri sökmek zorunda kaldık. napabiliriz bu durumda

Eli yatkın, bu işleri bilen birinin uygulaması ile tek birtanesinin uygulaması 1 dakika bile sürmüyor. Bu konunun ilk mesajındaki uygulama folyoları deneme amaçlıydı, geçtiğimiz hafta onları söktürüp yenilerini yapıştırttım cam filmi ve araç kaplaması yapan birisine. Hızlı bir şekilde ısıtmadan direk yapıştırdı. Bu uygulamada en üst basamağa gelen kısmı kestirdim ben. Yani ilk iki basamak kısmına yaptırdım, öyle daha güzel durdu. Geri sökmek yerine son basamağı kesseydiniz pert olmazdı sanırım :) Elimizde başkada kalmadı bildiğim kadarıyla..

fırat bu boyut iyi mi yada bana ölçü verirsen çok orijinal olur.
resme tıkla orijinal boyut herhalde bu.

[MENTION=23360]atay78[/MENTION]
Burak Kardeşim bana gönderdiğin outomacion stickerlerının siyahlarından bi tanesinin başına işler geldi sen bana 2 tane daha gönder kardeşim sana zahmet..

@atay78
Burak Kardeşim bana gönderdiğin outomacion stickerlerının siyahlarından bi tanesinin başına işler geldi sen bana 2 tane daha gönder kardeşim sana zahmet..

abı uygun oldugum bır zamnda fazla sekılde yapar gndeırırım aynı adrese mı gnderım bırde senın su dene dedıgın sekılde ıncede deneyıp olursa gnderırım

abı uygun oldugum bır zamnda fazla sekılde yapar gndeırırım aynı adrese mı gnderım bırde senın su dene dedıgın sekılde ıncede deneyıp olursa gnderırım

Aynı Adres Buragım.. olmadı bi çiftini öyle gönderirsin sana zahmet ama teki bundan olsun aracın kapı açma kolunun birinde var birinde yok.. :eek:key:

Geri
Üst Alt