Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat-skoda-audi-vw orjinal yedek parçalar-aksesuarlar parça kodları

kardeş işteyim mazur gör akşama konuşalım..evet resimde kapak için 3 tane pim kabak gibi gözüküyor ,yalnız kapak yalıtım yok :) bnv motor aynı benım motor dan emme manıfoldundan tanıdım.sana acil kapak yalıtım lazımki dizel sesini yuzde 50 keser içeri vermez.sıfır kapak yalıtımla beraber komple 405 lira servisde sıfır...ahanda bu :)Ekli dosyayı görüntüle 7496

kardeşim kapak dediğiniz seat amblemi olan tdi yazılı olan kapak değilmi yanlış anlamadıysam ben araçta da yokta o kapak. ses yalıtım özelliği varmı ki o kapağın.[/QUOTE]
dizel malum sesli çalışır .seatlarda maalesef gövde yalıtımı yok.kaputta da yoktur sadece kaput zarar görmesin dıye sıcaktan koruyucsu vardır.bu kapak ve altındaki yalıtım sesi yuzde 50 keser+titreşim dizel ses emici özelliği vardır.bu her dizel aracta mevcuttur sadece 2008-2009 son cıkans eri cordoba ibizalarda koymamıştır fabrika.2005-2006-2007 lerde kapak vardır.buyuk ıhtımal kapak zarar görmüş sahibi cıkarmış pahalı oldugu içinde almamış...

Benim motordada muhafaza kapağı falanda yok @kirlisakal
15fdc3765836ec25cef1df507d8a0898.jpg

Sony Xperia Z2
sarı kontrol yağ cubugun sağ+ solunda ve tam ustunde 3 tane boşta pim var görüyormusunuz :) onlar kapak tamponuna gecen pimler.önceki sahibi kapağı zarar görünce alamamış atmış kanımca.kapak+yalıtım ses emici özelliğine sahiptir.kaputun motor ısısından dolayı deforme olmasını engeller titreşimi keser ses azaltır.bugun sipraiş gectim 235 liradir yalıtım.stokta cok kaldığı için yuzde 70 ile 82 liraya aldım orjınal.senin için kapağı sordum mail ile dönecek...benden sana tavsıye cıkma uygun kapak alırsanız sağlam, 82 liraya yalıtımla eski orjınal haline dönebilir.aşa yukarıda 300 e patlar.seatta 405 lira vicdansızlar

@kirlisakal hocam leon makyajsız kasa Alarm sensörü ve Alarm Kornası parça Kodları gerekli, servis arızanın onlarda olduğunu tespit etmeden fiyat falan veremeyiz dedi ama ben vagcomla baktım bunlar arızalı diyor. Rica etsem yardımcı olursanız sevinirim.

GT-I9190 cihazımdan gönderildi
model yılı arac adını motor hacmıyle tam soylersiniz yardımcı olurum fiyatını da sölerim aşa yukarı..

Tamam bekliyorum o zaman

5 1K0951605C Elektronik siren 1
6 1K0951227 Elektronik için sabitleyici; siren 1
8 1P0951171 ultrason sensörü 1
8 1P0951171A ultrason sensörü 1
10 1K0971739B klips 1
16 K 90295502 altıgen yaka somun; M8 1
17 K 90511302 pop perçin; 6x10 2

sana 6 nolu +8 nolu parçalar lazım doğru mu..bu parça kodlarını senin aracdan cıkan alarm parçaların arkasında parça kodu vardır sağlama yapabilirsiniz.bilginiz olsun vag grubu araçlarda audi vw seat skoda farketmez aracın her bir parçanın arkasında parça kodu yazmaktadır.bazıları silinik olur deforme olmuştur sayıları belirgin değildir zaten burda yardımcı oluyoruz.aklınızda bulunsun
alarm.png

5 1K0951605C Elektronik siren 1
6 1K0951227 Elektronik için sabitleyici; siren 1
8 1P0951171 ultrason sensörü 1
8 1P0951171A ultrason sensörü 1
10 1K0971739B klips 1
16 K 90295502 altıgen yaka somun; M8 1
17 K 90511302 pop perçin; 6x10 2

sana 6 nolu +8 nolu parçalar lazım doğru mu..bu parça kodlarını senin aracdan cıkan alarm parçaların arkasında parça kodu vardır sağlama yapabilirsiniz.bilginiz olsun vag grubu araçlarda audi vw seat skoda farketmez aracın her bir parçanın arkasında parça kodu yazmaktadır.bazıları silinik olur deforme olmuştur sayıları belirgin değildir zaten burda yardımcı oluyoruz.aklınızda bulunsun
Ekli dosyayı görüntüle 7497
Teşekkürler bi Kontrol ederim de Alarm kornası aracın neresinde bilmiyorum ki

alarm sistemi parçaları baya pahalı servisde ses ötesi hırsızlık alarm sensörü 500 küsür +sirende bi o kadar 540 lira gözüküyor bende toplam 1000 :( üzgünüm son söz servisin gene de sorabilirsiniz ama cıkmada bakabilirsiniz.çıkma çok rahat bulursunuz

alarm sistemi parçaları baya pahalı servisde ses ötesi hırsızlık alarm sensörü 500 küsür +sirende bi o kadar 540 lira gözüküyor bende toplam 1000 :( üzgünüm son söz servisin gene de sorabilirsiniz ama cıkmada bakabilirsiniz.çıkma çok rahat bulursunuz
Çıkma için artık Ankara ya gitmeyi bekleyeceğiz Teşekkürler

Çıkma için artık Ankara ya gitmeyi bekleyeceğiz Teşekkürler

telefonla ya da internet uzerinden de sipariş edebilirsiniz gerek yok bence :) alırsınız kargoyla aksarayda taktırırsınız...bu siren nerde olur bilemiyorum ama buyuk ıhtımal kaputun içindededir.ses içeriye değil dışarıya verirse alarm olur millet duysun koşsun :) resimdeki parçalar senın araca ait 2009 1.6 stylance.resimden yola cıkarak yerını bulman kolay olabilir.sensörlerde büyük ıhtımal kaporta gövdesindedir.ben cordoba üzerine ıhtisas yaptım leonu tam bilmiyorum desem yeri var :) aklımda bulunsun uygun fiyata bişiler bulursam haber ederim burdan aynı konu üzerinden ...geçmiş olsun

telefonla ya da internet uzerinden de sipariş edebilirsiniz gerek yok bence :) alırsınız kargoyla aksarayda taktırırsınız...bu siren nerde olur bilemiyorum ama buyuk ıhtımal kaputun içindededir.ses içeriye değil dışarıya verirse alarm olur millet duysun koşsun :) resimdeki parçalar senın araca ait 2009 1.6 stylance.resimden yola cıkarak yerını bulman kolay olabilir.sensörlerde büyük ıhtımal kaporta gövdesindedir.ben cordoba üzerine ıhtisas yaptım leonu tam bilmiyorum desem yeri var :) aklımda bulunsun uygun fiyata bişiler bulursam haber ederim burdan aynı konu üzerinden ...geçmiş olsun
Teşekkürler ya sensör ün yerini biliyorum da zaten soketli iç ön tavan lambasına komşu ızgara içinde, hareket Algılayıcı özelliği var, ama kornanın yerini bilmiyorum, valla korna yı Bulsak o da yeter, çünkü kapı manuel açılınca da ötme özelliği var, şuradan biliyorum manuel açıp bi süre araç çalışma yınca dörtlüler yanıp yanıp sönüyor, ama ses yok, valla uygun fiyatlı korma bulursak çok makbule geçer :)

Geri
Üst Alt