Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon VAGCOM Kodları..

Kaan abim teşekkürler bilgiler için ama bu şuan hiç okuyasım gelmedi..göz ucuyla baktım o karşılama adına göstergelerin marşta tam tur atma olayını göremedim..onu öğrenebildin mi.. :)

Kaan abim teşekkürler bilgiler için ama bu şuan hiç okuyasım gelmedi..göz ucuyla baktım o karşılama adına göstergelerin marşta tam tur atma olayını göremedim..onu öğrenebildin mi.. :)

Evet sanirim bulduk.O da diger konuda mevcut:)

baktım cupranet te sormuşun cevap vermişler orda baktım.faceliftliler şuana kadar denemiş görüdügüm kadarı ile ?

VCDS (VAG-COM) 912 or higher and enable staging under instruments.
Address 17: Instruments 1P0 920 952.

faceliftli leonlara sahip arkadaşların kaçırmaması gereken bir özellik :)

bu arada 2008 s3 e yapmışlar ama standart degil herhalde kullanılan sürümle alakalı olsa gerek.

http://www.youtube.com/watch?v=RqXbtuiKJIk

VAG'dan adress 17 mi yani bu mudur. ??
bakalım makyajsızda ne olcak..

:)

Yaw vag.com kablosu alıp sunların ozellıklerıne tek tek baka baka yapsanıza zaten her kodun cıktıgı ekranda yazıyor ne oldugu kasmacaya gerek yok gıt servıse kod soyle adam anlar mı anlamaz mı ugras dur :)

Yaw vag.com kablosu alıp sunların ozellıklerıne tek tek baka baka yapsanıza zaten her kodun cıktıgı ekranda yazıyor ne oldugu kasmacaya gerek yok gıt servıse kod soyle adam anlar mı anlamaz mı ugras dur :)

bugün zaten Erya'ya gitmem gerekiyodu ama Ahmet abi benden kod isteyecek.. :)
adress 17 yeterli mi işte orası muallak..

Geri
Üst Alt