Seat Leon New wheels 19'' | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat Leon New wheels 19''

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
güzel olmuş da görsellik getirisinden çok götürüleri neler acaba :) 16" da kaldık biz

eneserol

Kayıtlı Üye
19" leri herhalde yaysız kullanıyordur arkadaş

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
bıraz tuketım artar aracta azda olsa hantallık olur bıde yanında 2 karpuz tasıyormus gıbı dusun:)
:) geniş taban sürtünmeden dolayı az da olsa performans ve tüketim dezavantajı, incelen yanaktan konfor kaybı, büyüyen lastik jant ebatlarından artan masraf, sadece görsellik (artı yol tutuş belki) için değer mi diye düşündürüyor insanı hep :)

SİMON

Kayıtlı Üye
:) geniş taban sürtünmeden dolayı az da olsa performans ve tüketim dezavantajı, incelen yanaktan konfor kaybı, büyüyen lastik jant ebatlarından artan masraf, sadece görsellik (artı yol tutuş belki) için değer mi diye düşündürüyor insanı hep :)
eger degıstırmeyı dusunursen bence en mantıklısı 18 ama max 10 kg olmak şartı ıle:)

fnasif

Kayıtlı Üye
bıraz tuketım artar aracta azda olsa hantallık olur bıde yanında 2 karpuz tasıyormus gıbı dusun:)
konu sadece ağırlık olsa 2 karpuz doğru tespit Şemun emmeeee, işin içine moment girince o 2 karpuzla kalmaz çok daha fazlasını düşünmek lazım. Bende bu çaplı jantları çok severim ama benden işletme gideri kapsamında çok daha fazlasını götüreceğini düşününce hiç kaşınmayıp orjinal 16larla kalmayı tercih eder oldum.

SİMON

Kayıtlı Üye
konu sadece ağırlık olsa 2 karpuz doğru tespit Şemun emmeeee, işin içine moment girince o 2 karpuzla kalmaz çok daha fazlasını düşünmek lazım. Bende bu çaplı jantları çok severim ama benden işletme gideri kapsamında çok daha fazlasını götüreceğini düşününce hiç kaşınmayıp orjinal 16larla kalmayı tercih eder oldum.
abi senımı kıracagım 4 karpuz olsun:)

Üst Alt