Seat Leon Kullanma Kılavuzu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat Leon Kullanma Kılavuzu

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
2009 model Seat Leon 1.6 102 hp style aracımı yeni aldım ancak kullanma kılavuzum yok, servisi aradım ancak temin edilmesinin mümkün olmadığını söylediler, temin etmem konusunda yardımcı olabilir misiniz?

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
evet ama türkçe bulamadım ne önerirsiniz var mı bildiğiniz bir site ya da ne bileyim işte

yellowdriver

Kayıtlı Üye
bulunduğunuz ilde bir leon sahibi denk gelirse onun kataloğunu fotokopi çektirmeyi bir rice edin derim. motoru ne olursa olsun aynı zaten kullanım klavuzları

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
aklıma geldi ama yine de bi danışmak istedim, ama varsa başka bir öneriniz olursa memnun olurum...

otomobilsever

Kayıtlı Üye
Hocam, kullanım klavuzunuzun olup olmaması inanın pek fazla bir şeyi değiştirmeyecek. Gördüğüm en kötü hazırlanmış klavuz. Türkçe'si tek kelimeyle rezalet. İngilizce'si de ondan aşağı kalmamış. İkisini karşılaştırarak okusanız da çoğu zaman ne denmek istediğini anlamakta zorlanıyorsunuz. Ya da benim zeka düzeyim yetmedi, bilemiyorum. 1991 Fiat Tipo ve 2001 Fiat Bravo'nun klavuzları buna on basar desem yeridir.

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
otomobilsever hocam aslında biliyorum ama maksat araçta bulunsun işte, pek önemserim böyle şeyleri...