Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Leon Kullanma Kılavuzu

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında haluk_dongel tarafından paylaşıldı.

1. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    2009 model Seat Leon 1.6 102 hp style aracımı yeni aldım ancak kullanma kılavuzum yok, servisi aradım ancak temin edilmesinin mümkün olmadığını söylediler, temin etmem konusunda yardımcı olabilir misiniz?

2. AlperMertKocak

AlperMertKocak SCW Üyesi

927
    223
    43
    en kötü internetten pdf formatınnda indirip bastırabilirsiniz

3. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    evet ama türkçe bulamadım ne önerirsiniz var mı bildiğiniz bir site ya da ne bileyim işte

4. yellowdriver

yellowdriver SCW Üyesi

113
    34
    28
    bulunduğunuz ilde bir leon sahibi denk gelirse onun kataloğunu fotokopi çektirmeyi bir rice edin derim. motoru ne olursa olsun aynı zaten kullanım klavuzları

5. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    aklıma geldi ama yine de bi danışmak istedim, ama varsa başka bir öneriniz olursa memnun olurum...

6. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    arkadaşlar yardımcı olabilecek arkadaşlardan mesaj bekliyorum...

7. otomobilsever

otomobilsever SCW Üyesi

99
    54
    18
    Hocam, kullanım klavuzunuzun olup olmaması inanın pek fazla bir şeyi değiştirmeyecek. Gördüğüm en kötü hazırlanmış klavuz. Türkçe'si tek kelimeyle rezalet. İngilizce'si de ondan aşağı kalmamış. İkisini karşılaştırarak okusanız da çoğu zaman ne denmek istediğini anlamakta zorlanıyorsunuz. Ya da benim zeka düzeyim yetmedi, bilemiyorum. 1991 Fiat Tipo ve 2001 Fiat Bravo'nun klavuzları buna on basar desem yeridir.

8. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    en mantıklı yol bu olsa gerek:eek:key:

9. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    otomobilsever hocam aslında biliyorum ama maksat araçta bulunsun işte, pek önemserim böyle şeyleri...

10. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    dgkndmrr hocam evet ben de bi arkadaş buldum ondan çektirecem nasip olursa zaten...

Sayfayı Paylaş