Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat leon kauçuk paspas

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında haluk_dongel tarafından paylaşıldı.

1. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    Z tech Seat Leon 2006 sonrası 3D Havuzlu Ekolojik Araca Özel Paspas Takımı - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

arkadaşlar yukarıdaki linkte verilen ürünü bi inceleyip fikir beyan edebilir misiniz?
    aracımdaki paspas kauçuk ama tam oturmuyor, orijinal olmadığı her halinden belli, bu ürün tam oturur mu sağlıklı ve kullanışlı olur mu, bir de fiyat konusunda nasıl vb. konularda yardımınız için teşekkürler...

Düzenleme:

arkadaşlar yukarıdaki linktekinden vazgeçtim, bir de şu linktekini inceler misiniz? 2009 leon aracıma uyar mı? fiyat nasıl? site güvenilir midir? alışveriş yapan oldu mu bu siteden daha önce? yardımlarınız için teşekkürler...

http://www.olgunoto.net/index.php?p...n=com_virtuemart&Itemid=55&vmcchk=1&Itemid=55

2. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Kesimi birleşim hatları doğru tasma falan yapmaz .Havuzlu olmasıda guzel ama fiyatı cok pahalı kanımca eger forumda orjınal kaucuk paspas yerıne kumasını alan varsa birinden bi sekilde alabilirsiniz.Ben aracımı aldıgımda kendinden kaucuk paspas üzerindeydi.Bazıları kacucuk sevmedigi icin yada yaz gelince kumasınıda alabılıyor.

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    O Papaslar bu araca Olmaz.. Büyük İhtimalle A3, yada Eski kasa için onlar zira şoför mahalindeki fotografa dikkatli bakılırsa Spor Gaz Pedalı Olmadıgını Görürsünüz.. Fakat Arkalar ve Sag taraf aynı gibi ama genede deneme şansınız yoksa almayın..:eek:key:

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    bende selçuğa katılıyorum gösterilen araç yeni değil anlaşılan denemeden alacaksanız almayın derim

5. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    O paraya değmeyecek bir ürün..

6. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    peki acaba var mı forumda böyle kauçuk paspasını satan bir arkadaşımız? bilginiz var mı arkadaşlar...

7. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    peki forumda kauçuk paspasını satan arkadaşımız var mı acaba? bilgisi olan arkaadaşlar?

8. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Bu paspaslar leondan onceki aracim a3un paspaslari ile aynı..Plastik olanları söküp halı paspas almıştım a3 e plastikler duruyordu leona uyarmi diye baktım olmuyorlar..

9. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    ürün indirimde günceli!!!

10. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Gereksiz pahalı halı paspas yaptır daha iyi bence plastik hem halı gibi güzel durmuyor hemde ikide bir pislenip kötü gözüküyor kendi fikrim:eek:key:

Sayfayı Paylaş