Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat leon gÜndÜz fari denemsİ

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında dozo tarafından paylaşıldı.

1. dozo

dozo SCW Üyesi

15
    11
    3
    arkadaşlar tamamiyle amatör kendi yapımımdır. ilk denemem oldu sizinle paylaşmak istedim.uzaktan kumandalı yaptım artı dimmer ayarlı .arıza ışığı yakmasın diye direk aküden beslemeli yaptım.isteyen olursa nasıl yaptığımı gerekli parçaları söyleyebilirim..

buda videosu
    seat leon gündüz farı .mp4 - YouTube

2. djriko

djriko SCW Üyesi

485
    125
    43
    gayet basarılı kardes

3. burakfatih

burakfatih SCW Üyesi

73
    9
    8
    Bence yakışmış..Şekilli yapmışsın.Ayrıca uzaktan kumandalı olması da ayarlanabilmesi felan baya şekil katmış..Gündüz farları artık orjinalliğini yitirdi diye düşünüyordum ama hala iyi yapıldığı müddetçe iş varmış..

Bunu beğendi. H_G bunu beğendi.
  4. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Çok güzel olmuş ellerine sağlık :) Nasıl yaptığını, hangi malzemeleri kullandığını, varsa hazırlanken çekilmiş fotoğraflarını ve maliyetini de ben sorayım o zaman. Zira böyle bir şeye hevesliyim de :)

5. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Güzel olmuş güle güle kullan:eek:key:

6. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Fena olmamis valla.

7. dozo

dozo SCW Üyesi

15
    11
    3
    ledlerin 1 tanesi 3,5 tl bunların 12 volt ile stabil olarak yanması için gerekli olan kücük bir devre var 3 tane led bağlıyorsunuz.3 led için bir devre lazım bunuda fiyatı 5 tl... kumanda devresi dimmerli yani ışığı kısıp açabiliyorsun bu 40 tl :)... ben 12 led 4 adet voltaj sabitleyici vede kumanda devresi kullandım bana maliyet tam 100 buldu:)..yapımı gayet basit resimleri var onlarıda ekleri. hayva matkap sıcak silikon tabancı bütün işi çözüyo.tasarım sana kalmış ben şekilli olsun dedim biraz uğraştım ama düz sırada olabilirdi..dedimya ilk denemem di:)

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  8. Atakan AYDIN

Atakan AYDIN SCW Üyesi

615
    71
    28
    Güzel olmuş, ellerine sağlık güle güle kullan...

9. eScape

eScape SCW Üyesi

365
    106
    43
    Cok iyi olmus bence. Ellerine saglik. Maliyetide o kadar fazla degilmis :) Elim yatkin olsa boyle seylere, bende yapardim:eek:key:

10. taniverson

taniverson SCW Üyesi

562
    101
    43
    çok başarılı güle güle kullanın ;)

Sayfayı Paylaş