Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon geri görüş kamerası

Merhaba

Konuyu yıllardır takip ediyorum. Uğraş ararken tekrar ilgilenmek istedim. 5 inç teybin üzerindeki pin semasinda VDA girişleri var + ve - olarak.

Bu girişlere geri kamera bağlayan oldumu ?

Forumlarda 6.5 ekranlarin baglantisindaki mavi renkli konnektördeki 6 ve 12 pinlere IMG_20191222_130906_1.jpgbağlanma ile görüntü alinabiliyor. Fakat 5 inclerde 6 ve 12 pinler boş görünüyor. 5 inc ekranda VDA pinleri aktif görünüyor. Bu pinlere geri kamera baglanabilir mi?

5 inc seat leon.jpg

Merhaba

Konuyu yıllardır takip ediyorum. Uğraş ararken tekrar ilgilenmek istedim. 5 inç teybin üzerindeki pin semasinda VDA girişleri var + ve - olarak.

Forumlarda 6.5 ekranlarin baglantisindaki mavi renkli konnektördeki 6 ve 12 pinlere Ekli dosyayı görüntüle 20615bağlanma ile görüntü alinabiliyor. Fakat 5 inclerde 6 ve 12 pinler boş görünüyor. 5 inc ekranda VDA pinleri aktif görünüyor. Bu pinlere geri kamera baglanabilir mi?

Ekli dosyayı görüntüle 20614

Deneyen vardı ama bildiğim kadarı ile olmamıştı denemeden birşey demek doğru olmaz ben denemedim 5” varken harici bir görsel kullandım beni idare ediyordu

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba

Forumlarda 6.5 ekranlarin baglantisindaki mavi renkli konnektördeki 6 ve 12 pinlere Ekli dosyayı görüntüle 20615bağlanma ile görüntü alinabiliyor. Fakat 5 inclerde 6 ve 12 pinler boş görünüyor. 5 inc ekranda VDA pinleri aktif görünüyor. Bu pinlere geri kamera baglanabilir mi?

Deneyen vardı ama bildiğim kadarı ile olmamıştı denemeden birşey demek doğru olmaz ben denemedim 5” varken harici bir görsel kullandım beni idare ediyordu

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba

öncelikle + girişte gerlilim var mı ölçerek bakın şayet varsa evde kullandığınız tweetter ya da eski bir hop. bağlayarak gerlimden kaynaklı ince bir ses alacaksınız bu durumda hop. çalışırsa çıkış alabilirsiniz lakin vda da sadece + ve - girişler mevcut ekrana resim renk bilgisi hangi hat üzerinden taşınacak ? bir girişin olması lazım lakin pin diagramında böyle bir giriş söz konusu değil.

Cevap için teşekkür ederim. Vda+ girişine geri kameranin sari renk olanın ortasaindaki kabloyu. Vda - girisine geri kameranın dış kablosunu bağlamayı düşünüyorum. Geri kamera elektriğini geri vises lambasindan almayı planladim. Boş vakit bulursam deneyeceğim. Burdan sonucu paylaşırım

Merhaba biraz araştırma yaptım VDA girişleri görüntü yada video girişi değilmiş.

Vda girişleri telefon bağlantısı icin hazırlık bağlantısı portlariymis. Ses aktarımı yapilan bir bağlantı kısacası.

5 inç ekrana geri kamera bağlanmıyor sanırım :(

İsteyen arkadaşlara yardımcı olurum ben bu işi ticari olarak yapmıyorum burası Scw kardeşliği isteyen Faceboktan eklesin arkadaşlar ordan daha detaylı konuşalım
[doublepost=1470003546,1470003491][/doublepost]Kameraya 100 TL gibiydi elektirikçiye 50 TL verdim 150 TL ye mal oldu
[doublepost=1470003610][/doublepost]5 inç ekran için deneme yapamadım arkadaşlar 5 inç ekranlı bir araç bulamadım bulunca radiosınu söküp bakacağım
[doublepost=1470003773][/doublepost]

İşlem çok kolay kendin halledersin ben sana her şeyi anlatırım yaptırmak istedikten sonra
Merhaba, detaylı anlatım ve fotoğraflı uygulama paylaşabilir misiniz

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar isteyen olursa Hertürlü yardımcı oluruz temin ettiğim yeri size söylerim vag codlarına kadar her şeyi veriyor gönderen arkadaş hiç bir yere muhtaç olmuyosunuz isteyen mesaj atabilir
[doublepost=1467650136,1467650034][/doublepost]
Yardımcı olurum istersen kardeşim
Merhaba geri görüş kamersını nereden temin edebilirim acaba yardımvı olur musunuz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 inç ekrana geri görüş kamerası takılamıyor diye biliyorum.Var mı yapabilen yoksa hala aynı mı durum?

Merhaba

biraz arastirdim 5f0 035 869 a kodlu 5 inc teybi LG üretmiş. bu teyp icin
bir modül var.

5 inc ekranli teyp içine monte ediyor sanırım. teybin led panelini kullanarak geri kamera görüşü ve ayri bir video girisi yapabiliyor.

sanırım modülün calisma mantigi geri kamera yada video girisi varsa onu gösteriyor. video sinyali yoksa radyo vs.. orjinal ekranı gosteriyor.

279 euro fiyatiyla kimse taktirmak istemez galiba. yeni bir android teyp parası nerdeyse..

5 inc teyp icin geri görüş kamerasi baglamak isteyen ve araştıranlar için bilgi olması adına yazdim.

saygılar

Geri
Üst Alt