Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Fr Modifiye İstekleri

Whysosertac

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam,

Aracım leon fr 2014 beyaz. Ufaktan modifiye olayına girmek istiyorum da birkaç sorum olacak..

Maslak'ta falan bu gizli özellikleri açtırabileceğim yer var mı?

Siyah spoiler nerde nasıl taktırabilirim. Bir de spoiler üzerinde fren lambasını çakarlı yaptırmak istiyorum?

Son olarak ön ve arka kitlerler beraber cift geniş egsoz kafalıkları eklemek istiyorum kaça mal olur? Kim yardımcı olur sizce yine Maslak civarı?

Teşekkürler
9d1c5ed6d4755b63a95b91284195e975.jpg

Arkadaşlar selam,

Aracım leon fr 2014 beyaz. Ufaktan modifiye olayına girmek istiyorum da birkaç sorum olacak..

Siyah spoiler nerde nasıl taktırabilirim. Bir de spoiler üzerinde fren lambasını çakarlı yaptırmak istiyorum?

Son olarak ön ve arka kitlerler beraber cift geniş egsoz kafalıkları eklemek istiyorum kaça mal olur? Kim yardımcı olur sizce yine Maslak civarı?

Teşekkürler
Yolunuz düşerse RS Tuning ile iletişime geçin bütün istediklerinize yardımcı olur

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

bence 18" fr jant ile başla, kesinlikle ayrıcalığı var. kendi aracıma yakışacağını düşünsem dakika beklemem alırım. ;) bir de air yada spor yay.

Arkadaşlar selam,

Teşekkürler

Aracın basıklığı bana göre iyi olsa da 18'' jantla destekleyerek bir kaç cm daha basarsanız hoş görünecektir. Bunun haricinde marşpiyel, lip taktırbilirsiniz. Egzoz işi çok pahalı ve zahmetli değil. Tabii düz boru ve downpipe işlemi yaptırmayacaksanız. Sadece son susturucudan sağ tarafa bir boru daha çıkıyor. Spoilerin renginden çok kalıbı en iyi olanı tercih edin bence. Fiber kullanıyorum çok aşırı memnun değilim. Bütçem olsa orjinal takardım. Aynaları siyah kaplatabilirsiniz. Bu araç için modifiye bitmez :) Önemli olan kesenin ağzının ne kadar açılabileceği :) Kazasız belasız kullanın.

Geri
Üst Alt