Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Leon FR 2012 model aracımın orjinal teybini satıyorum.

Konu, 'Satıyorum' kısmında EmreKLKSZ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. EmreKLKSZ

EmreKLKSZ FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

322
    105
    0
    Baslıkta direkt olarak belirttim. Kafamda belirli bir fiyat var fakat fiyatı scw sakinleri ve ya alacak kişi bütcesine göre üc asagı bes yukarı ne kendini ne de beni zora sokmadan fiyat verirse banada uyarsa alıs verisimiz gerceklesir.

Aldıgım gün servisinde dokunmatik navigasyonlu teyp taktırdım. Hemen orjinalini ambalajladım. Her hangi bir sorunu da zaten yoktu. fotograf temsilidir.

1060908064xa.jpg

2. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    fr da bu teybimi veriyolar ya. :) benim araçtada var hiç hoşuma gitmiyor abi . :) hayırlı satışlar kolay gelsin.

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Hayırlı Satışlat Necvoxmu taktırdın serviste?

4. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    hayırlı satışlar..

5. EmreKLKSZ

322
    105
    0
    malesef ki bu teyp ile veriliyor. Tesekkurler.

tesekkur ederim abicim evet necvox dvw-919n serisi.

6. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    hayırlı satışlar..

7. emr_doan

emr_doan SCW Üyesi

11
    2
    3
    alakasız olacak hayırlı satışlar ama; dokunmatik navigasyonlu teybi ne kadara aldınız?

Bunu beğendi. EmreKLKSZ bunu beğendi.
  8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Güle güle kullan:eek:key:
    Nasıl peki memnunmusun bide kaça mal oldu sana ayrıca geri görüş kamerası varmı ve arabanın orijinal USP portunu kullanabiliyomusun?

9. EmreKLKSZ

322
    105
    0
    tesekkur ederim. Aygüv'den aldıgım icin aracı tüm her seyi orada yaptırdım. Satıs yöneticisi tanıdıgım oldugu icin neredeyse piyasada ki fiyatlara maal oldu. Teyp için 1900 ödedim herseyi icinde montaj vs. geri gorus kamerasını taktıracaktım vazgectim. Farklı bir projem var kamera icin. tampona veyahutta plaka ustune degil. Bagaj kapagında ki S' harfinin icine olacak. Farklı bir proje maliyet gerektirebilir bilemem ama vitesi geriye taktıgında S yarım acılır sekilde olacak bagajı acmadan kamera oradan gosterimini yapacak. Boyle bir dusuncem var umarım basarılı olur. Teypten cok memnunum dokunmatik olsun ses seviyesi acısından olsun cok iyi kondisyonda... Tavsiye edebilirim.. Ayrıca Selcuk abi yakın oturuyoruz seninle halkalıdayım bende istersen bir ara gorusup uygun oldugumuzda incelersin teybi.

emr_doan ve Çöllü bunu beğendi.
  10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    hayırlı satışlar,,,

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş