Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1p -5 cm Yay Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konusurum istiosan satmadiysa satin alirim senin yerine yarina,ama o golften sokmus galiba fakat su var benim yaylarim da golf yayi sonucta a3 golf5 octavia ve leon amortisorleri ayni ondan icin raat olsun cuk die oturuo dusmesiyle alakali farklilikta ben gormedim sahsen ama sana kalmis son karar tabi

senolcum ilgin için teşekkür ederim,ama golften çıkma ise hiç sorma.
yürüyen altyapinin aynı olduğunu biliyorum ama kodlar katalogda farklı diye biliyorum...ve golf e leon yayi takan arkadaşimin çok havada kaldığını gördüm.
tekrar teşekkür ederim.

yarın sana bı yerden fıyat alıp doncem gerı arada ya bızım 250 tl ye fk almıstık.

benimde satma ihtimalim var aslında coilover arıyorum şu an araştırmadayım heran satabilirim:)

güray senin araba -5 liydi dimi...maslak'a geldiğin günü hatirliyorum da çok fena yerdeydi..gerçi sanirim sende müzik tesisatı da vardı...o da biraz basıyor...
ama ben o kadar alçak istemiyorum =(

@ogün:
tamam ogün bekliyorum.

umarım bulursun kafana gore parça

güray senin araba -5 liydi dimi...maslak'a geldiğin günü hatirliyorum da çok fena yerdeydi..gerçi sanirim sende müzik tesisatı da vardı...o da biraz basıyor...

:D aksine bende biraz daha basmak istiyorum valla yurtdışından coilover getircek birilerini arıyorum bakalım bilkaç kişiyle irtibat kurdum ama haber bekliyoruz eğer fiyat çok aşmazsa beni coilovera geçip dip yer gezicem:D alet zaten yürümüyo bari duruşu olsun...

:D aksine bende biraz daha basmak istiyorum valla yurtdışından coilover getircek birilerini arıyorum bakalım bilkaç kişiyle irtibat kurdum ama haber bekliyoruz eğer fiyat çok aşmazsa beni coilovera geçip dip yer gezicem:D alet zaten yürümüyo bari duruşu olsun...

kafayi yemişsin güray:D
2 gün önce bostanci sanayide bi tümseği görmedim tak die vurdum arabanin altini..-5 olsa kesin bişeyler kırardım heralde..en iyi ihtimalle marşpiyelleri baya bi zedelerdim...
araba çoooook yüksek ama -5 takmaya çok korkuyorum:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt