seat leon 1.6.tdı golf 7 1.6 tdı teknolocy | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat leon 1.6.tdı golf 7 1.6 tdı teknolocy

Konu, 'Anket' kısmında gültekin tarafından paylaşıldı.

1. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    2012 tdı leon um var ww nin sitesine bi göz atayım dedim de golf 7 tdı 56 civarı satıpta alınırmı acaba :))))))

2. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    bu golf modellerine ben alışamadım ne diyim vala bana hitap etmeyen bi araç ama sizin ne aradıgınıza baglı tabii bu aracta yorumlar pekte iç acıcı degil sadece iç dizany ve yakıt gecer not almışş ama bir önceki seriye göre daha iyi oldugu kesin deneyenlerdeki izlenim ses yalıtımında sınıfta kaldıgı yakıt olarak gayat iyi oldugu dış hat ve cizgilerde zaten belli bi kalıp uzerinde oynuyolar ama sportif bi kalıba dogru akışş varr sanırım süspansiyon bagımsız dı o baya tepki cekiyor

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    atilla marka fanatikliğini asla sevmem ama
    aradaki farka değecekmi araban 12 ne lüzumu var durup dururken

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.673
    1.757
    113
    selamlar
    leondan inip neden golfe binmeyi düşünüyorsunuz ki. tabi şunu diyebilirsiniz. yeni leon çıkacak, kasamız eskiyecek ikinci el daha da düşecek..eğer kasa meraknız yoksa binin leona derim. yok kasa benim için önemli derseniz yeni leonu bekleyin. çoğu insan beğenmedi (ben dahil) ama piyasada çok yer bulacak gibi duruyor.bekleyin derim.

5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Kesinlikle Katılıyorum Motor aynı Donanım desen bence leon daha doludur o 56 lık golften, HighLine BlueMotion Almalısınki deysin oda yaklaşık 68- 70 bin falan az paramı :confused:

6. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    sizlerin yorumunu görünce mutlu oluyorum bilgilerinize tşk ederim ayrıca şu an ki leon yeni leondan daha cazibeli

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  7. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    aynen ögle hatta seneye bu kasaya geri dönüş bile beklene bilir cazibe karizma esnetik konfor dizany güle güle bin abii napacan içine kurt düsürüyosunn:) satarsan rüyalarına girer demedi demee

8. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    bende hep bi kaşıntı var hayırlısı diyorum:)))))

9. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    :):)hepimizde oluyor gel gitt lerr:D

10. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    :))))))))))))))))))))