Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 Stylance LPG li arıyorum

Kaput ve kapı çizgilerinde Simetri bozulmuşsa :eek:key:
Çöllü hocam valla taktım ben artık bu seat leon a. olmadı biraz daha zorlayıp temiz masrafsız bir leon alacağız, lpg şart :) sahibinden.com u tekrar inceleyeceğim. Birşey soracağım tam Türk sorusu olacak ama :) Bu sport ile stylance arasındaki fark nedir? sport neden pahalıdır?

Sevgili hocam size tavsiyem gerekirse birkac ay daha bekle acele etme bu araba alma isinde acele etmek dogru degil neden diye sorarsaniz 40.800 e 1.2 tsi aldim 42 ye 43 e Fr alanlari gorunce cilgina donuyorum simdi.Beklesem benimde suan bir Fr im vardi.Diyelim 307 aldiniz bitane ilerde pisman olmayin 1 2 ay beklemedim leonum olcakti simdi diye simdi size bir denklem yaziyorum leon.golf.A3=2(307.C4.megane) bilmem anlatabildimmi:)

Çöllü hocam valla taktım ben artık bu seat leon a. olmadı biraz daha zorlayıp temiz masrafsız bir leon alacağız, lpg şart :) sahibinden.com u tekrar inceleyeceğim. Birşey soracağım tam Türk sorusu olacak ama :) Bu sport ile stylance arasındaki fark nedir? sport neden pahalıdır?

En dolusu hocam Sport Up lar.. dikkatlice incelerseniz Koltuk ların ve Jantların farklı olduğunu anlıyacaksınız.. ben Her zaman Sport Up derim hele birde sundoof lu ise tadından yenmez.. [MENTION=1159]ghostrider[/MENTION] arkadaşımız tamda böyle bir leon sattı geçenlerde hemde senin bütçen içindeydi fiyatı bir ay önce olsaydın burda kaçırma hemen al derdim kısmet.. gene buluruz temiz bir sport up merak etme hocam..

[MENTION=17541]RedLine[/MENTION] kadir arkadaşımızın aracı satılık tı onun doluydu boşalttı şimdi kaç istiyo bilgim yok bi irtibata geç istersen

Geri
Üst Alt