Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon 1.0 satisi neden kaldirildi

Bizim milletin küçük hacime olan önyargisindan dolayi satışı çok az olduğundan kaldırılmıştır. Ford bir ara 1.0 ecoboost 125 hp çıkardı turbo benzinli. Millet yine almadı gidip 1.6 atmosferik olanı aldı. Ford kaldırdı sonra satışını. Bu da öyle olmuştur . Düşük hacimli rampa çıkmaz kasayı kaldırmaz efsanesi yikilamiyor malesef.

Bizim milletin küçük hacime olan önyargisindan dolayi satışı çok az olduğundan kaldırılmıştır. Ford bir ara 1.0 ecoboost 125 hp çıkardı turbo benzinli. Millet yine almadı gidip 1.6 atmosferik olanı aldı. Ford kaldırdı sonra satışını. Bu da öyle olmuştur . Düşük hacimli rampa çıkmaz kasayı kaldırmaz efsanesi yikilamiyor malesef.

Doğru soyluyorsun valla insallah yeni kasasinda olur ben motordan yakit ve performans olarak gayet memnunum mtvsinde diger motorlara gore bi tik daha iyi olmasida avantaj tabi

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Suan leonda benzinli modeller bile ıthal edilmiyor nerdeyse.ibiza bitti sıra leonda galiba

2018 de sifir olarak 1.0 ecotsi leon aldim suan satisi yokmus kaldirilmis nedenini bilen var midir ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bizim ülkemize has bir durum MTV için ufak motor getirdiler ama insanlar kendi ön yargılarını yıkamadığı için geride kaldı ve kullanımını durdurdular fakat yurtdışında hala bulunan motor zaten 2013 ten bu yana her yıl yeni motor denemesi ile yolunu bulmaya çalışıyorlar

Benim isteğim ise 1.8tdi motor ama ne sipariş ile geliyor nede bu motoru getirmek getirirler

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

İnsanların bu motora olan ön yargısıyla ilgisi yok bence zira aynı motor golfte satışa devam ediyor. Ayrıca 1.5 tsi 130 hp motor seçeneği de kaldırılmış.

Bende 1.5tsi aldım onun da satışı yok. Şuan sadece dizelleri satıyorlar.dizeller Avrupa’da satmadığı için onları burda tüketiyorlar.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben satıcı ile görüştüm. Dizel motor stoğunu tüketmek için yapılmış. Avrupada 2020 model dizel seat ve vw satılmayacakmış, 2019 Ekim Kasım aylarına kadar benzinli satmayacaklar. 2020 de Avrupaya sunulacak yeni kasalar da satılmayacak Türkiye'de. 2021 de satışa sunulacakmış.

Geri
Üst Alt