Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Vaillante

Bu aracı ve üzerindeki kiti biliyorum lakin çok pahalıya geliyordu.
Kit dışındada araçtaki görseller çok şahane.:eek:key:

xx

ben bunu çok sevdim yaaa ..çok güzelmiş olmaması üzücü

bunu bilerek üretmediler galiba bunlar..bazı özelliklerini yeni cupraya değiştirerek koymuşlar..tamamen duygusal olmuşş pardon euro sal

bunu bilerek üretmediler galiba bunlar..bazı özelliklerini yeni cupraya değiştirerek koymuşlar..tamamen duygusal olmuşş pardon euro sal

bu arabanın cok da b olayı yok aslında 1.8 240bg dedıklerı zaten var olan 1.8t 225 lık cupra motorunun yazılımla desteklenmıs halı tamamen fuar arabası olsun ılgı ceksın dıye yapılmıs b olay aslında.Body kıt zaten satıldı avrupada Aero kit olarak ama buraya gelmedı

bu arabanın cok da b olayı yok aslında 1.8 240bg dedıklerı zaten var olan 1.8t 225 lık cupra motorunun yazılımla desteklenmıs halı tamamen fuar arabası olsun ılgı ceksın dıye yapılmıs b olay aslında.Body kıt zaten satıldı avrupada Aero kit olarak ama buraya gelmedı

bende dışını beğendim..tamamen kasa ile ilgili düşündüm...TR satılmaması üzüçü bu parçaların ..arka tampona bakınca ortada egzoz yeni cuprada var işte öndeki farlar..gene cuprada var.. o na istinaden söyledim..
ama ön camurluğu beğendim eğer doğru gördüysem..çamurluk kapı bölümünden tekerin havası çıkıyor..marşpiyelleri yassı yapmışlar lastikten çıkan rüzgar bassın diye..yada ben öyle mi görmek istedim..

TR'de böyle şişik çamurluklusu yok. Daha doğrusu Ibiza'nın böylesi üretilmedi Seat'dan official olarak ancak tamponlar her ülkede sipariş vereilirse getirilir.
Leon için de tonlarca farklı difüzör vs. var serviste satılan ama kimse almıyo. Resimleri paylaşılınca herkes bu parçalar TR'de yok zannediyo.
Aracın orjinal parçalarını dünyanın neresinde olursanız olun siparişini verirsiniz gelir :) Yoksa TR'ye gelmiyo diye bişey yok.

Bunu bileniniz var mı zamanında çok ilgimi çekmişti:)

Championnats de France FFSA 2004 Cordoba Race Car

seatsilhouette1.jpg

SNBE_cordy_side.jpg

SNBE_cordy_r34.jpg

i093144.jpg

Geri
Üst Alt