Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Amerikan park hakkında yardım..

Amerikan park modülü yaklaşık 35 TL, ürün bağlantı şeması ile birlikte geliyor ve montajı çok basit...( IQ Amerikan park )

Görsel;
954f2342b6e3716a7f7c6f2701f91317.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amerikan park modülü yaklaşık 35 TL, ürün bağlantı şeması ile birlikte geliyor ve montajı çok basit...( IQ Amerikan park )

Görsel;
954f2342b6e3716a7f7c6f2701f91317.jpg

ellerine sağlık usta çok da güzel olmuş, fotoğraf icin teşekkür ederim yakışmış baya. biz kendimiz rahatça takabiliriz o zaman öyle mi? çok bi el becerim yoktur elektrik mühendisi olmama rağmen:)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Önemli değil arkadaşım... Bende elektrik teknikeriyim:) montajı kendim yaptım.. basit bi işlem kendin yapabilirsin;)

• Beğen
Elektrik bandı, bez bant, kablo bağı, yan keski, 10mm anahtar, olcu aleti veya 12v kontrol kalemi... Far sökmeye gerek yok, sadece far a gelen kabloyu soketinden ayırarak sinyal kablosunu ve park kablosunu tespit etmek gerekiyor...

• Beğen
  • Beğen
boyle demeniz üzere yapamassam çok ayıp olur :) peki sadece gündüz led farlariyla yanmasini istiyorum böyle bi ayarı var mi, yani normal farları yakinca sönsun gibisinden. sizi yakalamisken sorayım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Gündüz ledi varsa ozaman park ampulü yok.. tetik, gündüz farına gelen hattan alınacak... gunduz Amerikan ve ledler aynı anda yanar... aksam kısaları yaktiginizda Amerika park sönmez ,gunduz ledlerinin ışık şiddeti azalır...

Geri
Üst Alt