Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 2013 referance torpido aydınlatma

tayfurr

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar ufak ufak bişeyler yapmaya çalışıyorum içerisi çok karanlık kalıyor malum küçük araba camlarda filmli olunca baya karanlık böyle düşünerek torpido aydınlatma yaptırmayı düşündüm 2 mt 20 liraya kendim aldım. Dışarıda 2 mt 60 liraya yaparım dediler bende kendim yapmaya karar verdin internetten bakarak öğrendim sonra başladım çok kolay montajı biraz elektrik işinden anlamak yeterli.PicsArt_03-03-09.28.38.jpg PicsArt_03-03-09.27.53.jpg

Merhabalar arkadaşlar ufak ufak bişeyler yapmaya çalışıyorum içerisi çok karanlık kalıyor malum küçük araba camlarda filmli olunca baya karanlık böyle düşünerek torpido aydınlatma yaptırmayı düşündüm 2 mt 20 liraya kendim aldım. Dışarıda 2 mt 60 liraya yaparım dediler bende kendim yapmaya karar verdin internetten bakarak öğrendim sonra başladım çok kolay montajı biraz elektrik işinden anlamak yeterli.Ekli dosyayı görüntüle 14652 Ekli dosyayı görüntüle 14653
Güzel olmuş elinize sağlık gece göz yorgunluğu yapmasın

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Güzel olmuş elinize sağlık gece göz yorgunluğu yapmasın

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir
Aç kapalı anahtar takdım ekstradan gözü yormadı şimdiye kadar yorması durumunda kapatabilmek için takdım arabayı acaip derecede canlandırdı çünkü çok karanlık kalıyordu görenler orjinal sanıyor :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Eline sağlık güzel olmuş.
Bende kapılara yapmıştım. Orada da güzel duruyor.a954d6b90da66e8a24d94d0edeca87f9.jpg

Aynen. Sökmek biraz sıkıntılı. Ama arabanla vakit geçirmeyi anladığım kadarıyla seviyorsun. Başarırsın kesin. :)
Bu arada kapıyı komple sökmüyorsun, tutamaçları sökmen yeterli.

Arka kapıda benim elektrik alacak yerim olmadığı için yapmadım. Manuel benim arka camlar.

S.A. Arkadaşlar ürünü nereden temin edebilirim.Link gönderme imkanınız var mı?Teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt