Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 1.4 referance downpipe?

tayfurr

Kayıtlı Üye
Aracım 1.4 referance araç 84 beygir iken ecufast yazılım attırdım yokuşlarda yığılan araba şuan yokuşta gaz yiyor. Bu arada araçta atiket lpg sistemi var buna rağmen gayet başarılı şimdide downpipe egzoz yaptırmayı düşünüyorum ama olumlu yada olumsuz yanları neler olacaktır hiç bilgim yok İstanbulda nerde yaptırabilirim hem fiyatı abartmicak hemde işçiliği sağlam biri şimdiden yorumlar için teşekkürler
fa50c1ad11da0f1b2e0521f82c913bc3.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Downpipe maslak da Emil var.. iskender var.
Güngören de Kınalı Mustafa var.
Bu adamlara yaptırabilirsin herkes ben yaparım der ama bu adamlar işlerinde ustalar.
Artısı 3.000 devir sonrası biraz daha rahatlar ama alt devirler ölür yakıt sarfiyatı da artar.
Downpipe yerine cat back yaptırabilirsin.
Downpipe : Turbo çıkışından itibarendir
Cat back: Kat iptal olmadan sabit kalır ondan sonrası için yapılan sistemdir.
Downpipe dan 10 hp alırsan bundan 5 hp alırsın ama alt devirlerin ölmez.

Downpipe maslak da Emil var.. iskender var.
Güngören de Kınalı Mustafa var.
Bu adamlara yaptırabilirsin herkes ben yaparım der ama bu adamlar işlerinde ustalar.
Artısı 3.000 devir sonrası biraz daha rahatlar ama alt devirler ölür yakıt sarfiyatı da artar.
Downpipe yerine cat back yaptırabilirsin.
Downpipe : Turbo çıkışından itibarendir
Cat back: Kat iptal olmadan sabit kalır ondan sonrası için yapılan sistemdir.
Downpipe dan 10 hp alırsan bundan 5 hp alırsın ama alt devirlerin ölmez.
Teşekkür ederim önerileriniz için peki fiyat aralığı nedir cat back için? Avrupa yakasındayım ben bu tarafta önerdiğiniz usta varmıdır. Tanımıyorum çünkü.

Teşekkür ederim önerileriniz için peki fiyat aralığı nedir cat back için? Avrupa yakasındayım ben bu tarafta önerdiğiniz usta varmıdır. Tanımıyorum çünkü.

Avrupa Yakasında EMİL var.. Maslak da tanışıklığım yok ama namını duymuşluğum var.
Ya da Maslak Sanayi de Barbaros Bayrak var PS Chiptuning işinin ehlidir..
Yazılım olsun custom egzoz olsun bu tür işlerde onu bilirim.
Anadolu Yakasında Gider Egzoz var tanıştık Mustafa abi Kral adamdır ama bu tip işlere pek girmiyor :) ben sormuştum mesela 'kaşınma lan artık, tadında bırak' demişti..

Reis benim araç 1.0 atmosferik 75 hp acaba ecu yazılım attırsam gucude bir değişme olur mu ?

Tahmini olarak bi fiyat versene be reis ne kadar veririm

Geri
Üst Alt