Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 1.0 Ecotsi FR DSG (Stock) Egzoz

Maşallah orjinal egzozla bence tatmin edici bi hırıltısı var iyi günlerde binersiniz inşallah.Size bi sorum olacak aracınızdan memnunmusunuz yakıt durumu nasıl fiyat performans orantısı iyimi şuan inidirimli fiyatı 59.xxx TL gibi bi rakam bu fiyata değermi sizce ?

Selamlar, çok teşekküler. @tuhan.atasever

Şöyle söyliyeyim, otomatik ve benzinli araba kullandığımı göz önünde bulundurursak yakıt değerleri mükemmel denecek seviyede. Her gün yoğun trafikte bostancı-kavacık yapıyorum. Toplamda yaklaşık 30km ortalamam 7,4. Ama bilen bilir bahsettiğim güzergah sırf dur kalk. Boş yollarda 5,7 - 5,9 görüyorum. Ama alabilirsen biraz daha kas still paket al derim. Fark çok net alinlaşılıyor.

Performans konusuna gelince internette bol bol video var. VW grubu 1.2 tsi serisine rahat rahat geride bırakabiliyorsun. :)

Sirf dsg ve 1.0 dan cekindigim icin almadigim fakat her gordugumde pismanlik duydugum arac ;(

Akrapovic bende düsünüyorum ancak fiyatlar 200-300tl arasında daha uygun bulup buraya bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim hayırlı günler :)

stock egzoz efsaneymiş hocam dediğiniz gibi sadece egzoz ucuyla harika durur
bide bu uçların sese etkisi var mı normal krom gibi mi bilgisi olan var mı

Selamlar, çok teşekküler. @tuhan.atasever

Şöyle söyliyeyim, otomatik ve benzinli araba kullandığımı göz önünde bulundurursak yakıt değerleri mükemmel denecek seviyede. Her gün yoğun trafikte bostancı-kavacık yapıyorum. Toplamda yaklaşık 30km ortalamam 7,4. Ama bilen bilir bahsettiğim güzergah sırf dur kalk. Boş yollarda 5,7 - 5,9 görüyorum. Ama alabilirsen biraz daha kas still paket al derim. Fark çok net alinlaşılıyor.

Performans konusuna gelince internette bol bol video var. VW grubu 1.2 tsi serisine rahat rahat geride bırakabiliyorsun. :)
Cevap için çok teşekkür ederim. Boş araçlardan pek haz etmiyorum zaten ilk opsiyon önceliğim sunroof olur gerisi kısmet diyelim artık ama bide şöyle bi konu var yeni fiyat listesinde 1.0 eco tsi sport coupe fr ın listede fiyatı falan yazmıyor benim için büyük bir hüsran olucak galiba..

Geri
Üst Alt