Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza 03- Siyah Arka Stop (Sonar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi şaka gibi olaya bakar mısın ? atilla bana attığın ilk site vardı ya abı orayı aradım sordum bi fiyat vermişler işte dedim stoklarınızda var mı yok dediler ee madem stoklarınızda yok niye sitede ilanınız var biz onları yurt dışından getiriyoruz dedi o zamanda fiyatı 2 katına çıkıyor verdikleri rakamamın :s ne kadar saçma birşey ya ayak üstü insanları çarpıyorlar.. anlaşılan ben bu farı kolay kolay bulamıcam...

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

Kendin zemini boya abi güzel bir işçilikle harika bir stop elde edebilirsin abi

o dediğini yapıcaktım işte ama içim el vermedi kıramadım stopları bende almaya kalktım ama bu gidişle alamıcam :)

abi şaka gibi olaya bakar mısın ? atilla bana attığın ilk site vardı ya abı orayı aradım sordum bi fiyat vermişler işte dedim stoklarınızda var mı yok dediler ee madem stoklarınızda yok niye sitede ilanınız var biz onları yurt dışından getiriyoruz dedi o zamanda fiyatı 2 katına çıkıyor verdikleri rakamamın :s ne kadar saçma birşey ya ayak üstü insanları çarpıyorlar.. anlaşılan ben bu farı kolay kolay bulamıcam...

Bunların kökünü kurutmak lazımda işte abi olsun bakalım acele etme bir hal yol care bulunur :)

Bence sen abi yinede bir düşün kendin yapma işini kırma yok zaten sıpral makinası ile acıyorlar güzel ama işçilik cok önemli istersen seffaf dıs kısmını takmazsın harika bir stop olur

walla cıkmacılar da stop buldum camları kırık,ama param yok bıdahakı aya alıcam ıclerını sıyah yapıcam.

bu arada o grı olan ıclerı orj cupra stopları servıstede bulursun yanı.

koray kardeşim yarın eryadan sorarım ellerinde camı kırık varsa alırız onları boyatırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt