Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Fiyat Listesi Güncellendi ( 05.10.2009 )

kaldırsınlar 8v'yi abi bi zahmet artık..
Esp ve park sensörünün opsiyonel olması en çok makyajsızlara yaradı.. :d

yav kardeşim bırakın ba biz şikayet edelim da bizim 1.6 lardan!!!hep tsi ciler şikayetçi kardeş ben 1.6 dan çoook memnunum hayatta da tsi ye para vermem ha tdi olsa tamam ama tsi mi asla ben sabah motor falan ısıtamam turbo murbo yağlansın diye bekleyemem basarım marşa giderim bana tsi gelmez sabahın körü 5 dk turbo yağlansın bekleyemem zaten işe hep son dakkada yetişiyorum:)ha yiğidim üzerine 2000 lira ver değişelim arabaları:):):)

yav kardeşim bırakın ba biz şikayet edelim da bizim 1.6 lardan!!!hep tsi ciler şikayetçi kardeş ben 1.6 dan çoook memnunum hayatta da tsi ye para vermem ha tdi olsa tamam ama tsi mi asla ben sabah motor falan ısıtamam turbo murbo yağlansın diye bekleyemem basarım marşa giderim bana tsi gelmez sabahın körü 5 dk turbo yağlansın bekleyemem zaten işe hep son dakkada yetişiyorum:)ha yiğidim üzerine 2000 lira ver değişelim arabaları:):):)

abi TDİ de daha fazla beklersin :)

ayrıca bekleme dediğin olay için sana kolay yol söyleyim. arabaya biner binmez marşa tak anahtarı çevir. sonra kemerini tak kemeri aynalarını kontrol et koltuk ayarlarına bak onlardan sonra zaten o süre dolmuş olur.

abi TDİ de daha fazla beklersin :)

ayrıca bekleme dediğin olay için sana kolay yol söyleyim. arabaya biner binmez marşa tak anahtarı çevir. sonra kemerini tak kemeri aynalarını kontrol et koltuk ayarlarına bak onlardan sonra zaten o süre dolmuş olur.

emrecim enazından değer tdi ye yakmıyor abi....

ben niye para veriyorum abi onu anlamadım.. :D :D

gözlerimize göre mi alım satım yapcaz Gökhan abi.. :D :D

Artık bu forumda emre varken tsi'ye laf söylenmez =)

---------- Post added at 13:01 ---------- Previous post was at 12:59 ----------

İsmail çok doğru teşhis, küçük hacim yüksek güç. Olay budur abicim.

Evet abi.Motor hacmine göre vergi ödenen bir ülkede 2.0 0km araba almak için sağlam gelirimizin olması lazım.Kaldı ki yığınla param olsa bile o kadar vergi verecek kadar enayi değilim.Sonuçta ödeyenler var ben onlara saygı duyarım.Ama benim şahsi görüşüm zevk için aldığımız arabaların bedelinin bu kadar ağır olmaması gerektiği.Hem ibiza cupra bana daha çekici geliyor.Sonuçta onunda ayrı bir güzelliği var.

Fiyatları cozutmuşlar, araçların donanımlarını düşürmüşler. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım. Bu fiyatlar ve bu çirkin dizaynlarıyla son alacağım araba 0km Seat.

nasıl yani tsi motorlu araclarda kontagı taktıktan sonra 5 dakka bekleyip öylemi calıştırılması gerekiyor.

Geri
Üst Alt