Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat bakım hakkında

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında emregenc31 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. emregenc31

emregenc31 SCW Üyesi

13
    9
    3
    Arkadaşlar herkese selamlar

Erzurum'a yeni geldim iş sebebiyle, 2013 fr aracımı 60.000 bakıma götüreceğim Erzurum seat servisi nasıl ilgililer mi bilgililer mi? Bir de tümseklerden engellerden geçerken aracımdan gacır gucur sesler gelmeye başladı amortisör diye tahmin ediyorum konuyla ilgili görüşlerinizi almak istiyorum.

İyi günler

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.803
    5.628
    113
    Erzurum servisten daha önce memnun arkadaşlar vardı @kirlisakal metin abinin tanıdığı vardı sanki görünce cevap yazar

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emregenc31 ve kirlisakal bunu beğendi.
  3. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.239
    113
    etiket için tşkler...
    seat grubu araclar sert süspansıyona sahipler...yağmurlu havalarda gacırtısı yapması normaldir.ön takım düzeneklerine kontrol edin,amortisor takoz bılya...bana göre bişi yoktur......erzurum ersesle iş icabı 2 sene kaldığım sürece o servisten hiç cıkmadım :D abdurahhamn bey var servis müdürü...işcilikleri temiz sayılır... bayii servis adına türkiyenin önde gelen servis anlayışı....ersesle güzel günlerimiz gecti..selamlarımı iletin 34 FA dediniz mi izmirli tanırlar ...........ama gerek bile yok serviscilikleri ii sen camdan bak lobide :)

emregenc31 ve memet_one bunu beğendi.
  4. emregenc31

emregenc31 SCW Üyesi

13
    9
    3
    çok teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için önümüzdeki günler gideceğim bakıma herkeze hayırlı cumalar :)

Bunu beğendi. memet_one bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş