Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ateca 2020 SATILIK!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertcelik3576

Kayıtlı Üye
Herkese selam arac 2020 aralık çıkışlı 1700 km de kendim sıfır bayiden aldım nokta hata bulana bedava vereceğim sadece cam tavan opsiyonu var araçtan herhangi sıkıntı ve deforma yok vw ne geçmek için satıyorum Fiyatı 415.000 cüzi miktarda kişiye göre pazarlık olur.Ulaşmak isteyenler burdan özelden yazsın.

.IMG_0900.JPGIMG_0901.JPG89120fb0-bd59-431b-b1b2-f90fbbcc12ae.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkür ederim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güncel fiyat 425 bin tl ye çekilmiştir aracın km si 2100 dür bilginize*

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlanda adaptif far yazmışsınız. Çözdünüz mü dostum o olayı neymiş acaba ?

Hocam mesela formentöre baktım tarracoyla aynı farı kullanıyor ama onda dinamik viraj farı leondada yoktu.Ateca ve tartacoda geliyor ve sizinde dediğiniz gibi 40 km üstü çalışıyor.Fakat sistem vw lerdeki kadar hassas değil, çok dönmüyor ama hiçte dönmüyor değil.Vw ler çok hassas her hızda dönüyor ve döndüğü ciddi derecede farkediliyor.Aracı uygun yazdım nasip olursa tiguan yada kugaya ya geçmeyi düşünüyorum.Kugada çok şikayet var ama hayırlısı bakalım önce araç satılsında.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt